Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felejtsem el vagy még van remény?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felejtsem el vagy még van remény?

Figyelt kérdés
Áprilisban összejöttem egy fiúval, aki történetesen a barátnőmnek a volt barátja, másfél évig voltak együtt. Mi pedig árpilistól júniusig. Előtte pedig 2 hónapig ismerkedtünk, mindennap beszélgettünk. Én hihetetlenül szerelmes voltam, és talán még maradt ebből valami... Egyszer, szakítani akartam vele, mert őgy éreztem a tökéletes is kevés nekem, de ő nem hagyta. Onnantól kezdve úgy gondoltam, hisztizhetek, lehetek bármilyen, ő talán kitart mellettem, de nem így volt, szakítottunk és onnantól kezdve összetört bennem egy világ, nekem ő a tökéletes, mindenkiben őt keresem. Mikor már elfelejteném, akkor keres, mikor hónapok után azt álmodtam hazafelé a buszon, hogy rámírt facebookon, úgy éreztem már nem lenne rá szükségem, és hónapok után aznap este rám is írt. Hát létezik ilyen véletlen? Mellékesen, a barátnőm akivel azóta kibékültem, hogy a fiúval szakítottam, ő is mindenkiben őt keresi, és tudom hogy még "szereti". Létezhet, hogy a közeljövőben, HA barátnőm talál valakit, és TALÁN amit kétlek, a fiú megkeres és boldogan élünk? Létezik ilyen véletlen, mint ami engem követ ezzel a fiúval kapcsolatban?

2013. febr. 7. 21:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Elment a hajód, sajnálom.
2013. febr. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!