Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen múltbéli dolgok miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen múltbéli dolgok miatt nem jönnétek össze valakivel, ha megtudnátok róla?

Figyelt kérdés
Úgy értve, hogy az vagy azok a dolgok tényleg a múltja, ő maga már megváltozott jó irányba.
2013. febr. 7. 23:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Utolsó, igazad van, ez már a komolyabb ismerkedés részen meg is tudható. Ha felmerülne a téma, valószínű, hogy megosztaná velem a részleteket, amennyiben elég mély már a bizalom ehhez.
2013. febr. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Sztem olyna nincs, hogy vki 100%-osan megváltozott jó irányban. A vér nem válik vízzé: lehet, hogy visszafogja magát, vagy csak megjátssza, de hogy előfordulhatnak ezek a dolgok, az is biztos.


Előre kitervelt, hidegvérű gyilkosság, főleg, ha a másik fél nem tett nagyon durva dolgot... de a gyilkosságot egyébként sem tolerálom nagyon, ha nem önvédelemről van szó.

Előző társát folyton verte.

Állatkínzás.

Hímringyó volt vagy végigkefélte az egész várost (már csak a nemi egészség miatt is)

Durván alkoholista volt.

Az előző kapcsolatai mind azért mentek tönkre, mert anyuci kitúrta az előző lányokat, benne meg annyi nem volt, hogy leállítsa az anyját.

2013. febr. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Azon persze lehet vitatkozzni hogy mi van ha csokit lop a gyerekének vagy tejet és kenyeret s közben elmondja neki hogy csokit nem lop mert nem szabad de ezt se volna szabad lopni de muszáj a legolcsobb ételt ellopni mert nem éhezhez neki még nőnie kell.


ugyanakkor ha a gyerek x eves és még sose evett csokit...

2013. febr. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
37%

az igazán súlyos, komoly dolgokat nem lehet levetkőzni. tehát senki nem fog egyik napról a másikra megváltozni.


minden olyan dolog, ami nem férne bele az értékrendembe, az kizáró lenne.

mondjuk alapból kerülöm a prolikat, szóval ezzel sok olyat kizárok, aki amúgyis ki lenne zárva. (alkesz, szerencsejátékos, börtönviselt, agresszív)

engem egyébként az is nagyon tud taszítani, ha kiderül, h méltatlan módon bánt egy másik nővel még előttem.


a múltja a személyisége része.

2013. febr. 8. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Gyilkosság (bár, ha megtámadták, és önvédelemből történt, az már), alkoholizmus vagy drog, nők bántalmazása. Illetve ha gyerekeket molesztált.

Ezek kizáró okok. Biztosan van még olyan, amikor elgonolkoznék, de ezek azok, amikre egyből úgy reagálnék, hogy NEM!

2013. febr. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

A múlt persze a személyiség része, de van aki változik, ha ritkán is (nem irodalmi személyt lenne jó írni, de ezt legalább ismeheti valaki, pl. Jean Valjean a Nyomorultakból). Szóval ha tényleg megváltozott valaki jó irányba, akkor az reményt keltő dolog.

A fentebb leírtakon túl nekem eszembe jutott az is, hogy valaki hogy bánik a szüleivel. Persze ez apróság egy gyilkossághoz képest, de nekem kizáró ok lenne, ha valaki kegyetlen a szüleivel - akár lelkileg is - , csak követelőzik és hibáztat. Ez az összes következő szoros kapcsolatában elő fog jönni jó eséllyel.

2013. febr. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
egy dologért, és szerintem ez mindent magába foglal számomra: ha másnak bármiféle rosszat, gonoszságot, bajt okozott...szándékosan...
2013. febr. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Tehát ha a nyakába vartak egy gyilkosságot ártatlanul az nem kell.

De ha gyilkolt és jó ügyvédje volt s kimosta az kell.

:)))))

2013. febr. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
CBS reallyti gonosz testközelből vagy valami llyesmi. Abban vannak jó példák. Csalás gyillkosság erőszak húlla rablás. (bocs helyesírási hibákért sietek)
2013. febr. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

"Sztem olyna nincs, hogy vki 100%-osan megváltozott jó irányban. A vér nem válik vízzé: lehet, hogy visszafogja magát, vagy csak megjátssza, de hogy előfordulhatnak ezek a dolgok, az is biztos"


Az ilyenekre mondom, hogy fejlődésképtelen emberek. Akad belőlük egy pár, de akad fejlődésképes is.

2013. febr. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!