Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetnék boldog így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetnék boldog így?

Figyelt kérdés
Van fél éve egy távkapcsopatom.A srác naponta ír,de kimerûlt,fáradt és alig komunikál.Mostanáig tartottam magam,mert azt gondoltam ki tudok lépni ebbõl az egészbõl,de bem így történik.Kontrolállom a gondolataimat,de teljesen alárendeltem mayam neki,elvarázsolt,elbûvölt.Hogy lehet azt elérni,hogy hagyjon hidegen?.....lassan beleõrülök.
2013. febr. 8. 00:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes vagy, akkor sehogy sem fog hidegen hagyni. Felnőttek vagytok már? Mert akkor egy összeköltözéssel át lehetne hidalni a távolságot. :)
2013. febr. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen felnõttek vagyunk.De neki olyan a munkája,hogy hajnalban indúl,és szinte este mire hazaér.Szüleivel él,de én nem tudom,hogy õ konkrétan mit szeretne?Szeret,viszont ....ez az amiben nem vagyok biztos.Köszi pontozlak természetesen.
2013. febr. 8. 00:34
 3/4 betlindis ***** válasza:
vagy oldjátok meg, hogy ne távkapcsolat legyen, vagy hagyd a fenébe. mert így sose leszel boldog. kérdezd meg tőle, nem tudnátok-e összeköltözni, vagy valami. elhiszem, hogy fáradt, de ha nem kommunikál, ott szerintem más baj is lehet, mert ha vki szeret vkit, fél év után még nem hanyagolja ennyire...
2013. febr. 8. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi neked is.
2013. febr. 8. 05:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!