Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért elvárás még mindig egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért elvárás még mindig egy nő irányába az, hogy menjen férjhez, szüljön gyereket?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok. Már érzem a nyomást, hogy majd férjhez kell(!) menni és gyerekeket szülni! Szerencsére a szüleim nem üldöznek, de szerintem a következő az lesz, amint meg lesz a diplomám! Őszintén szólva borsódzik a hátam az egésztől! 2 éve szingli vagyok és nem is akarok kapcsolatot, se most, sem pedig később. Egyáltalán nem tervezek előre, lesz, ami lesz. Ha sikerül olyan férfit találnom, akkor talán férjhez megyek, ha nem, akkor meg nem. Sajnos csak én gondolkozom így, a környezetem nem. Miért kell erőltetni ezt a házasság és gyerek dolgot?

2013. febr. 8. 19:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
60%

10.

Azért 22 évesen még ne kell szülni egyből. Majd eljön az ideje. Különben is, az megoldás, ha csak úgy a semmibe szülik a gyerekeket? Meg normális párkapcsolatuk sincs?

2013. febr. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Utolsóval értek egyet. Egyértelmű, hogy nem gondolkozik mindenki így, mint én és nem is várom el, hogy más így gondolkozzon, mint én. Ezért zavar az is, hogy tőlem elvárják, hogy úgy gondolkozzak, ahogy ők. Hát nem!
2013. febr. 8. 20:05
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez környezetfüggő, mert pl. én életemben nem találkoztam olyan emberrel, akinek a szájából ez az elvárás felém megfogalmazódott volna.
2013. febr. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!