Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zaklat egy elmebeteg tudja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zaklat egy elmebeteg tudja hol lakom, a telefonszámomat és minden mást mit tegyek!?

Figyelt kérdés
Valószínűleg skizofrén és mániás depressziós is. ez az illető egy jó barátom aki többet akart barátságnál és nem fogadta el a visszautasítást folyton hívogat rejtett számról,facebookon fenyeget hogy megerőszakol tudja hol lakom,ismeri a rokonaimat is. először azzal fenyegetett hogy megöli magát majd rájött hogy nem érdekel és utána már engem akar megölni. lehet feljelentést tenni? mennyi esély van rá hogy elmegyógyintézetbe zárják?

2013. febr. 10. 00:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
10-es: Hasonló tapasztalataim vannak sajnos. A rendőrség csak akkor reagál, ha már korházba kell vinni vagy a halottasházba... Marhára biztonságban érezheti az ember magát így...
2013. febr. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
94%
hát igaza van a rendőrnek örülj a virágnak -.-:D iylen sza*r semmi üggyel mit csinálna szeritned?? mikor vascsövekkel verdesnek agyon nyugdíjasokat 2ezer FTé.... oszt kb 2 3 évet kapnak....
2013. febr. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ne mondjátok már! Ott a sok bizonyíték, az sms-ek, emailek, Facebook, telefonbeszélgetések és a rendőrség nem csinál semmit???? Nem létezik!
2013. febr. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
12,Igazad van,car,semmi ügy! De tudod te milyen idegesítő tud lenni,ha követnek,mindenhová mennek utánad betegesen? Ha úton-útfélen eléd áll,hogy miért nem akarsz vele-tőle semmit? És hiába mondod el tízszer,ő akkor sem érti!Ha naponta 2szer,3szor becsengetnek,hogy virágot hoztam,....hát nem örülök sajnálom! Fárasztó és undorító! Az ilyenekből szokott kiindulni a komolyabb dolog,amikor igaza van itt a kommentelőnek,csak akkor avatkoznak bele,ha mentő jön érted vagy a hullaszállító! Sajnos! Sok tragédiát meglehetne előzni,ha ilyen "ártatlanul" kezdődő zaklatásokkal is foglalkozna szép hazánk rendőrsége! De sajna ez az ország még nem tart ott és félek,soha nem is fog!
2013. febr. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Na már most! Sok a hasonlóság remélem azért te nem az a lány vagy aki nekem fontos! Mondjuk én sosem fenyegetoztem ilyennel hogy megolnem. És elmebeteg sem vagyok csak nem volt indok és úgy hogy nyugodjon bele az ember? Mikor szeret? ha nem 19 éves vagy és barna hajú és kék szemű akkor nyugodj meg nem neked szól!
2015. ápr. 11. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!