Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha csak egy kérdésre választ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak egy kérdésre választ kaphatnál, halál előtt/után, mit kérdeznél? Egyáltalán személyes lenne, akár a szerelmi életetekről, vagy teljesen más irányú?

Figyelt kérdés

Nem zavar ha troll válaszok jönnek,de a komolyak jobban érdekelnek.

És mivel előbb nem illet a kategóriába,ezért hozzáfűzném,hogy a párkapcsolataitokról is szólhat a kérdés,de másról is.


2013. febr. 10. 01:46
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Úgy érzem, elsősorban szerelmi, párkapcsolati témákat érintve érdekelnének a válaszok, ezért én most ebben a témakörben kerestem azt a bizonyos, utolsó kérdést.


Nyilván csak a jelen helyzetemben tudom, hogy mit kérdeznék, ha most érne a halál, de ne legyen így..

Szóval, én azt kérdezném meg, hogy mit gondol rólam az a bizonyos fiú és miért nem hív randira? Jó, tudom, ez két kérdés, de akkor is, erre szeretném tudni a választ.

18/L

2013. febr. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Én apámhoz intézném a kérdésemet:


-Mondd, miért gyűlölsz születésünk óta minket, a nővéremet és engem; tényleg azért, mert nem fiúnak születtünk?


31/N

2013. febr. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

"Ami létezik azt a matematikával tudjuk bizonyítani"


Ez nem így van. A definíciók által meg nem mindig biztos, hogy megismerhetjük az adott dolog lényegét.

2013. febr. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
12: Ez nagyon kemény...
2013. febr. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Halál "előtt/után"...

Utána nem hiszem, hogy lenne módom kérdezni. Előtte meg már minek?

Talán azt mégis megkérdezném, hogy: Lehetne, hogy gyorsan átessek rajta, lehetőleg fájdalommentesen?

2013. febr. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges kérdeznem, mert az utolsó ítéletkor minden kérdésemre választ kapok.
2013. febr. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
55%

Még néhány lehetséges utolsó kérdés:

Ó, hogy miért nem a másik ejtőernyőt vettem fel?

A f@szér nem kötöttem be az övet?

Biztos, hogy nincs megtöltve?

Biztos, hogy kikapcsoltad az áramot?

Bazzeg, a piacon vetted a jogsidat?

Hogy miért is ettem az anyós főztjéből?

2013. febr. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Legalább te találtad volna ki ezeket a poénokat, de így még szarabb, hogy csak bemásoltad a netről!
2013. febr. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Azért van így fogalmazva,mert egyszer már törölték,de a lényeg,hogy "Ha csak egyet kérdezhetnél,mit kérdeznél?".
2013. febr. 23. 18:22
 20/28 anonim ***** válasza:
Miért létezünk?
2013. márc. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!