Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha csak egy kérdésre választ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak egy kérdésre választ kaphatnál, halál előtt/után, mit kérdeznél? Egyáltalán személyes lenne, akár a szerelmi életetekről, vagy teljesen más irányú?

Figyelt kérdés

Nem zavar ha troll válaszok jönnek,de a komolyak jobban érdekelnek.

És mivel előbb nem illet a kategóriába,ezért hozzáfűzném,hogy a párkapcsolataitokról is szólhat a kérdés,de másról is.


2013. febr. 10. 01:46
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Az én kérdésem ez lenne: Mi az emberiség és a magyarság igaz történelme és mi lesz a sorsa?
2013. márc. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
75%
Miért van az hogy a jólelkű emberek szenvednek a szemét g*cik pedig élvezik az életet?
2013. ápr. 12. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
nem is igazán kérdés, de én a tudat működését szeretném megtudni
2013. ápr. 12. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
96%

Azt kérdezném, hogy én "irányítottam-e" az életem, tényleg én hoztam-e a döntéseimet, vagy ez már meg volt írva? Hogy tényleg rajtam múlt-e, hogy a világ legboldogabb/legszerencsétlenebb ember legyek-e, vagy csak látszólag "szólhattam" bele a sorsomba? És mi szerint dől el, hogy valaki mit kap az élettől? Miért van hol laknom, amikor másnak meg semmije sincs? Megkérném, hogy magyarázza el, hogy ki mit miért "kap".


És megkérdezném azt, akivel találkozom (Istent?), hogy mit gondol a párkapcsolatokról? Nem tartja-e rendellenesnek, hiszen ha az ember erre lenne beprogramozva (hogy egy embert szeressen/akarjon), akkor miért nem működik az esetek többségében?

2013. ápr. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Hülyeségnek fog hangzani,de nekem ez a kérdésem lenne:

Hogyan keletkezik/jön létre a por,hiszen mindenhol megtalálható és mindenre rászáll?

2013. jún. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
40%

Én megkérdezném, hogy:

Milinte te szemét, tipszmixűté?

2013. jún. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Együtt lehetek-e újra az összes szerettemmel, a négylábúakat is beleértve?
2013. jún. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Mit tegyek hogy tovább éljek?
2013. jún. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!