Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a melegfelvonu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed a melegfelvonulásról?

Figyelt kérdés
2009. szept. 5. 21:40
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
52%
Azt mondod, téged nem érdekel, hogy mit csinálnak egymással a melegek. De ha azt látnád az utcán, hogy két pasi csókolózik, akkor tuti kinyílna a bicska a zsebedbe. Mert sokan úgy vannak vele, hogy nincs joguk az utcán ilyeneket művelni. Mert ez már milyen, fúj! Szerintem csak azt akarják elérni, hogy ne fújoljanak az emberek, ha ilyeneket látnak. Csak annyira büszkék magukra, az életükre, mint te a sajátodra. Ez miért baj?
2009. szept. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
39%

Engem nem érdekel nagyon a dolog. Felőlem csinálhatnak olyan erkölcstelen dolgokat is, hogy még egy holland ultraliberális is elhányja magát, csak ne Budapest legforgalmasabb útján.

Ha fosol, hogy a gyereked vmi csúnyát lát, ne vidd arra a részére a városnak. Ha fosol, hogy a tévében látja, kapcsold el.

Egyedül azzal van bajom, hogy szinte a legforgalmasabb utat kellett lezárni.

2009. szept. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
74%

Magyarország a keresztény kultúrkör egyik legrégebbi tagja, s ennek vannak bizonyos elfogadott normái - a homoszexualitás nem tartozik közéjük. Ha ezt tudják, akkor miért kell erőlködni? Tudom, hogy a szüleim (és a családom) nem tűrik el, hogy a szoba közepére sz.rjak és szétkenjem a padlón az egészet, mert ellenkezik az ő normáikkal, másrészt ők vannak többségben - ezért nem is teszem. Ugyanez vonatkozik az összes többi külsőségre is: amíg ők vannak kisebbségben, ők alkalmazkodnak hozzánk és nem mi hozzájuk. Hangsúlyozom, nem érdekel, hogy az ajtó mögött mit csinálnak, de az alapvető és általánosan elfogadott erkölcsi normákat tartsák be.

Egyébként meg tessék megnézni az orosz példát: elítélik a magas és az alsóbb szinten is, vannak kísérletek, azokat a rendőrség elfojtja és nem költenek milliókat a közpénzből azért, mert pár száz magamutogató baromnak nincs jobb dolga, mint színes menetben ostobán vigyorogni és a seg.ét rázni.

De továbbra se értem, mi olyan jó az egészben, hogy kormányok állnak ki mellette.

Nézd meg légyszíves ezt a videót és ha gondolod, mond el róla a véleményed (tavaly készült):

[link]

2009. szept. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
46%
Az előző a 22:26-os hozzászólónak készült, csak lemaradt!
2009. szept. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
47%
Normális ember azért nem sz..rik a szoba közepére, mert az büdös, nem higiénikus, és arra ott van a WC. Ha te azért nem oda jársz WC-ni, mert a család nem tűri, így te kissebségben vagy, ergó neked kell alkalmazkodni, háááát.... Ez volt a humor helye. Szerintem a 21. században élünk, ideje lenne már úgy is viselkednünk. Minden csak a hozzáálláson múlik. Az, hogy valaki kisebbségben van, nem azt jelenti, hogy úgy kell ugrálnia, ahogy a többség fütyül. Nekik is ugyan olyan jogaik vannak, mint másnak. Azt meg, hogy más országban mit hogyan oldanak meg, hát ne is firtassuk. Nemrég hallottam, hogy Lengyelországban azt akarják elérni, hogy 3 év börtönnel büntessék azt, aki mesterséges megtermékenyítésben vesz részt. Mert ez az abortusz kifinomult formája! Büntessük meg azt, aki gyereket akar?? Ne másik országot állítsunk magunk elé példának, mert nem biztos, hogy úgy jó ahogy ők csinálják.
2009. szept. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
76%
Belenéztem. Aranyos. :) Akkor most minden meleg ilyen? Szerintem nem. Lehet, hogy csak tette a fejét, vagy már volt benne. Kiragadnak egy embert, és akkor ez alapján kell megítélni a többit? Szerintem heterókat is lehet találni, akik magamutogató bal...szok. És ezt még kamerába is mondják, csak nem vagyok egy nagy internet guru, nem tudok keríteni ilyen videót. :)
2009. szept. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
82%

@23:13 Én nem azt mondtam, hogy úgy ugráljanak, csak fogadják el azt, hogy vannak dolgok, amiket a "közízlés" (bár Mo-on nem sok van) nem tűr meg. Márpedig ha látom, hogy ezt nem tűrik, akkor nem ingerlem őket feleslegesen (nem sz.rok oda és nem kenem szét - a példa kicsit sarkos, ám a lényeg a hozzáálláson van).

A mesterséges megtermékenyítés egy másik érzékeny pont, ebbe azért nem mennék bele, mert a sz.rdobálás olyan mértékben indulna meg a fejem fölé, hogy...

Az oroszok

A videóról meg annyit, hogy az nem meleg, az egy kis b.zi (értsd: egy átlagember, aki homoszexuális) - ezért olvasd el újra a viccet, ha gondolod, mert az jól rávilágít a különbségre. A melegek nem mászkálnak ilyen helyekre és nem hirdetik fennen önnön boldogságukat, hanem élik a maguk életét. Akik évről évre felvonulnak az olyan átlagemberek, mint Te vagy én, csak épp homoszexuálisok és ilyenkor élik ki minden olyan kis vágyukat, ami nem adatott meg az életben. 15 perc hírnévért lejáratják magukat (pontosabban megmutatják, hogy mennyire buta emberek) és még jobban ellenük fordítják a társadalom őket elítélő részét.

2009. szept. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim válasza:
93%

23.51:

teljesen egyetértek az általad leírtakkal. ugyanezt gondolom mint te, csak nem tudtam volna ennyire frappánsan megfogalmazni. :) L

2009. szept. 6. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
59%
Az a véleményem , hogy az 1 dolog h homokosok, de ne reklámozzák kérem.
2009. szept. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
70%
ht... én sem vonulok fel, mert hetero vagyok, szóval erről ennyit...
2009. szept. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!