Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a melegfelvonu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed a melegfelvonulásról?

Figyelt kérdés
2009. szept. 5. 21:40
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
26%

Úgy látom pár emberkét helyre kell raknom:

22:12: " Nekik is joguk van felvonulást rendezni" -> Igen, ha minden kiadást ők fedeznek, de tulajdonképpen az államtámogatását élvezik (adófizetők pénzéből), szóval had szóljunk már bele jó (és tegyük hozzá, hogy nem olcsó mulatság)?

22:26: Mivel a homoszexualitás jelenleg társadalmilag nem elfogadott tényező (és ne is legyen!), ezért sok embert felkavarhat, mintahogy, ha nem bírod a vért te sem mész orvosnak (ahogy az emberek többsége általában) szóval akkor te is hülye vagy (és mivel szerencsére ők vannak kevesebben ezért, ha lehet alkalmazkodjanak már a többséghez)?

23:13: Te egy külön fejezet vagy.... Szerintem, igenis úgy ugráljön ahogy a többség fütyöl. Egy egyszerű példa: Neked vannak gyerekeid (te tartod el őket)? Mindent megengedsz neki(k)? Szerintem nem. Szóval nem a többség "uralkodik"?

"Ne másik országot állítsunk magunk elé példának" -> ez érdekes, te most nem azt csinálod? Nyomod itt nekünk az amerikai-izraeli szabadelvű dumád, de azt elfelejted, hogy a "vezetőid" mit csinálnak most a palesztinokkal, mit csináltak az indiánokkal, négerekkel, és még sorolhatnám. Nekik nem voltak jogaik?

23:25: Elhiheted azokról a heterokról is megvan az emberek véleménye....

11:04: Nem tudom még a melegvédő médiában is ritkán látni olyat, hogy megvertek volna egy homoszexuálist, hogy is van ez? Továbbá az emberek többsége már százszor elmondta, hogy felesleges felvonulniuk mert ezzel semmit se érnek el. Akkor miért csinálják (csak nem provokáció, ráadásul mint ahogy írtam, nem is saját pénzből)?

18:13: Nos, sokan azt mondják, hogy a homoszexualitás genetikai eredetü. Akkor miért van az, hogy 16-17 évesen jön rá a "kiválasztott" arra, hogy más? Nem fura ez egy kicsit? Az Echo TV-ben volt: Különböző terápiák (kezelések) segítségével a homoszexualitás gyógyítható (végeztek pár "kisérletet"). A TV2 illetve az RTL KLUB miért nem említi meg az érdekesség rovatban?

"Engem nem bántanak a melegek" -> Csak a pénzed költik, holmi felvonulásokra.....

"A magyar ember sajnos nagyon begyepesedett agyú" -> Akkor az izraeli barátaid miért ölik a palesztinokat? Ők is begyepesedett agyúak? Tipikus ez a: " Vizet prédikál és bort iszik", megmondják neked, hogy élj de ők már nem tartják be (tudom kicsit elkanyarodtunk).

19:12: " Ez nem a politikusoktól függ." -> Ez egy nagy baromság, ha a II. vh-t a német nyerik, most valószinűleg mindenki utálná a zsidókat, és a homoszexuálisokat (mármint, ha lenne kit).

"Attól lehet ugyan olyan jó tanár, orvos, asztalos, eladó, politikus stb, mint egy heteró" -> Mintahogy egy "náci", hungarista is.

20:22: "nem a nyugat hibája" -> dehogy nem. Nehogy azt mondd már nekem, hogy ők nem tudták előre az esetleges következményeket? A másik oldalon sem h*lyék ülnek (általában)....

22:20: "Szerintem én egyáltalán nem értelek téged. még mindig nem értem miért akkora probléma, hogy valaki kimegy az utcára és azt mondja, hogy meleg. :) Ettől neked miért lesz rosszabb? Fizikai fájdalmat okoz, vagy netán anyagilag megkárosít?" -> Pontosan megkárosít. A kedvedért: Nem a melegekkel van a gond, hanem, hogy ráakarják eröltetni a normáikat a másikra. Remélem így felfogtad?

23:50, 23:58: Nézzétek, ha ez az ára, hogy a melegek meghúzzák magukat, akkor takarodjanak a leszbikusok is.

2009. szept. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
84%
Miről beszélsz te? Jól vagy összerakva? A családban otthon parancsolgathatsz, de nekem ne mond már meg mit gondoljak! Kösz! Még jó, hogy ennyire ráérsz pontról pontra szedni a válaszokat. Fogadjunk téged is hallottalak a híradóban üvöltözni a felvonuláson. :)
2009. szept. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
36%

Most jöjjön a saját véleményem:

Elítelem a melegfelvonulást. Miért? Pont azért amit előttem mondtak, nem többek a heteroknál. Akkor miért vonulgatnak? Tudtammal Magyarországon a homoszexualitas elfogadott tény, még, ha a társadalom egy érsze nem is preferálja (ami hasonló felvonulásuk után, joggal érthető). A másik probléma az, hogy súlyos pénzeket költünk rájuk, és akár egy egész városrészt is lezárunk CSAK miattuk. Erre mindig van tartalék, ugye? Főleg, ha népszavazást tartanák, szerintem elég szépen megjönni a kínos eredmény, bizony nekünk nem kell melegfelvonulás, köszönjük. Magyarán az akaratunk ellenére szervezik ezt meg. Ez demokrácia? Úgy tudom a demokrácia egyik alapja többek közt az, hogy a többség dönt (esetleg közös megegyezés, de az itt hiányzik). Mi nem kérünk belőlük. Egyszer az Echo TV-ben mondta az egyik betelefonáló: Azért van szükség az ilyen felvonulásokra, mert ez a "csoport" nem tudja "reprodukálni" önmagát. Teljesen egyet értek. Abban az esetben, ha nem reklámoznák a melegséget, akkor előbb-utóbb megszünne a homoszexualitás problémája.

2009. szept. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
32%
20:05 Ezt én is kérdezhetném tőled, nem tudom ki kezdett "okoskodni", hogy kit fogadjunk el és kit nem. Egyébként te is nagyon ráérhetsz, mert a válaszok 50% a tiéd.
2009. szept. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
32%
Mellesleg örülök, hogy csak egy pontot tudtál belekötni az irásomba, de, ha felfogtad volna, akkor nem írnál h*lyeséget. Nem neked akarok parancsolgatni, de ne mondd, hogy ez nem így müködik mert otthon a kölyködnek, te is megmondod mit csináljon. Úgyhogy ne fordítsd ki a szavaim.
2009. szept. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
32%
márha, nem vagy b*zi... D:.
2009. szept. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
93%

Ezt a válaszmennyiséget vagy két nap alatt termeltem. :)


Nem okoskodok, csak leírom a véleményemet. Az miért baj? Én nem akarok senkire hatni, nem fogok összeveszni senkivel, ha másik véleményen van. De látom, te nagyon kiakadtál.


Ha már a pénz is szóba került, sokkal jobban bosszant engem, hogy olyanok kapnak egy csomó pénzt az én adómból, akik felelőtlenül szülik a gyerekeket a vakvilágba. Nem tudom mennyi ment el a fesztiválra, de nem ez fogja rombadönteni az országot.


Gondolom te nem az vagy, aki korábban válaszolt az én válaszaimra. Bocs, de ilyen hangnemre nem vagyok vevő. Ha én normálisan írok valamit, akkor ezt is várom vissza. Én nem bántalak téged, de te folyamatosan nekem támadsz.

2009. szept. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
64%

Már nincs erőm a h..lyeségekre, úgyhogy nem válaszolok arra a hosszú förmedvényre, amit írtál. Nem, nem vagyok meleg. :) Sőt, még nem is találkoztam meleg emberrel, vagy csak nem tudok róla. Én jó, meg rossz emberekkel szoktam találkozni. Téged is besoroltalak ám. :)


Még nincsenek "kölykeim", de az régen rossz, ha parancsolgatni kell nekik. Ha nálatok ez a helyzet, akkor sajnállak. Főleg a gyerekeidet.


Tudtam, hogy nem érdemes válaszolni egy ilyen kérdésre, mert rögtön le leszek szólva, hogyha más véleményen vagyok. :) Na, részemről ennyi. Pá

2009. szept. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
32%

Akárhányszor átnézem, szerintem te többet termeltél egy nap alatt mint én. Elég gyerekes megközelítés (a szemeddel vagy az agyaddal esetleg mindekettővel gondok lehetnek).

Az irományomban olvastad valahol, hogy baj az, hogy leírtad a véleményed?

Jelenleg a cigányság is egy probléma, mintahogy a melegfelvonulás is. A problémákat meg kell oldani (szüntetni).

TE nem bántasz engem ("Jól vagy összerakva?")? Tudtammal a véleményed kritizáltam, nem téged. Szóval nem tudom, ki sért kit.

Ahhoz képest, hogy nincs erőd hülyeségekre, már csak a válaszaid közötti eltelt időmennyiséget figyelembe véve, azt kell, hogy mondjam: elég sokat lógsz itt.

"Még nincsenek "kölykeim" -> ahhoz képest elég okosnak képzeled magad a témában.....

A parancsolgatni szó kicsit erős volt, elismerem, mondjuk úgy valamilyen szinten bele szólsz az életükbe.

Jobban is jársz, ha itt befejezed, mert nagyon leszerepeltél. Pá!

2009. szept. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
100%

Hát, akkor nézegesd jól a válaszaimat, hátha a javadra válnak. :)


Egyébként olyan stílusban írsz, mintha csak neked lehetne igazad, a másiknak még véleménye sem lehet, nemhogy igaza.


Az bántás, hogy jól vagy-e összerakva? :) Arra a hosszú gezemicére amit írtál, csak ezt lehetett válaszolni. :) Ja, te nem sértegettél engem? A b..zizást nem annak szántad, meg a zsidó barátaim emlegetését?


Értelmes emberek ha vitatkoznak, akkor ott senki nem szerepel le. Elmondják a véleményüket, amásik vagy elfogadja, vagy nem. Az a baj, hogy sok az olyan agresszív ember, mint te is, aki már az első szóra ugrik. :)


Na, ezt tényleg az utolsó volt nekem, nem fogok ide visszatérni. De te tutira írsz majd, csak hogy tiéd legyen az utolsó szó. :)

2009. szept. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!