Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a melegfelvonu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed a melegfelvonulásról?

Figyelt kérdés
2009. szept. 5. 21:40
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
65%
Ugyanolyan mint a többi felvonulás:)
2009. szept. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
50%

Utálom a b*zikat. Utálom a felvonulásukat.


Egy Skinhead

2009. szept. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim válasza:
59%
Elég kaka
2009. szept. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
85%

idegesítő volt, hogy fél Budapest le volt zárva..

de amúgy nem érdekel, ha ez nekik jó hát akkor csinálják..

csak nem értem miért kell szándékosan közfelháborodást kelteni az emberekbe, ha amúgy se kedvelik őket.. saját maguk alatt vágják a fát..

mi értelme volt a meleg felvonulásnak? oké hogy vannak jogaik.. de ennyire?

amúgy mondom hogy semmi bajom velük.. csak minden le volt zárva és nem lehetett normálisan közlekedni.. :/

17/L

<->

2009. szept. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
100%
Elkerülöm a felvonulásokat. Mindegy milyen.
2009. szept. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
97%
Hát nemtudom.. Azt sem akarom mondani, hogy elitélem, végül is én is biszex vagyok..Végül is szerintem ez magán élet és mindenki bent kellene elintézze nem felvonulni az utcán.. Ettől még nemfognak minket, elfogadni, sőt csak még jobban megutálnak.. A mai világban itt a net, könnyebb az ismerkedés mind valaha tehát szerintem hülyeség ez az egész felvonulás.. 20/ F
2009. szept. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
84%

Akik úgy vonulnak fel, hogy jaj de bátrak, hogy felválallják, hát azok tévednek. Semmivel sem nagyobbak a szememben. Nem tehetnek róla, hiszen így születtek, csak idő kérdése volt, mikor jönnek rá a "másságukra".


Én nem ítélem el őket, csak nem kell száz milliókat felvonulásokra költeni, ezzel inkább az ellenségeskedést szítják, mintsem hogy jobban elfogadtatják magukat.

Szóval a felvonulásukat egyenesen feleslegesnek tartom.

(Még ők voltak felháborodva, mikor arra kérték őket, hogy a felvonulásukat kulturált kereteken belül intézzék, hát ez elég visszatetsző, de mindegy. Igyekszem nem ítélkezni.)

2009. szept. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
70%
Melegedjenek otthon! oszt kész, viszont soha nem látásra!
2009. szept. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
84%
Nem zavar. Nekik is joguk van felvonulást rendezni. Millió fontosabb dolgon kéne agyalniuk az embereknek, nem egy ilyen felvonuláson. Engem jobban zavart ma, hogy a buszra felszállt egy pár roma fiatal és a telefonukon bömböltették a romazenét. El kell tűrnöm, mert ha nem akkor rasszista vagyok. És mellé még jól meg is kennek.
2009. szept. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
85%

Fiú az apjának:

- Apa, bevallom neked, meleg vagyok.

Az apja kis gondolkodás után:

- Fiam, van neked milliós fizetésed?

- Nincs - mondja a fiú

- És van töbmilliós autód?

- Nincs apa.

- És villád a rózsadombon?

- Nincsen.

Végül az apja azt mondja:

- Akkor te nem meleg vagy fiam, csak egy kis b.zi.


Akik fél Pestet lezáratják egy ilyen semmire se jó, közízlést sértő, ízléstelen puccparádéért, azoknak minimum fizetni kellene az egészet. Azt még ugyan nem mondta senki, hogy a b.zinak avagy leszbikusnak mitől olyan jó lenni, hogy kormányok állnak az ilyen rendezvények mögé, meg egyáltalán minek kell hozzá felvonulás. Meleg büszkeség? Miről beszélünk? Meg lehet nézni, hogy azok az emberek, akik egy elromlott vízköves mosógép hangját imitáló zenének nevezett zörejre vonulnak végig az Andrássy úton, bizony büszkék lehetnek, hogy ennyire vitték.

Nem értem, mire kell büszkének lenni? Egymást szeretik? Érdekli a tökömet! Egymás seg.ében turkásznak? Tegyék, ha ez esik jól! De ne akarják már nekem megmagyarázni, hogy ez mekkora nagy dolog, meg legyünk rá büszkék! Igaza volt Hofinak: "Régen a homoszexualitást tiltották, most eltűrik, de én nem várom meg, amíg kötelező lesz!"

2009. szept. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!