Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a melegfelvonu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed a melegfelvonulásról?

Figyelt kérdés
2009. szept. 5. 21:40
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
25%

Ne dobáld a buz*t,

Használj inkább Uzit! :D

2009. szept. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
71%

23.51-es: nem értem miért kell két részre osztani a melegeket (meleg és b..zi). Gondolom nem csak magamutogató, 15 perc hírnév után ácsingózó ment ki a felvonulásra, hanem olyan normális ember, aki csak azt szeretné, hogy ne verjék meg, ne szólják meg, ne köpjék le, ha netalántán a párjával sétál az utcán. Miért baj, hogy kimennek, sétálnak egyet? Más felvonulásokon is vannak olyanok, akik úgy viselkednek, hogy lejáratják a többieket. Egy Budapest parádén pl. csöcsüket rázó, idétlen csajokat láttam. Akkor most minden nő ilyen, mindegyik egy k..rva? Nem!!! Ha sok olyan van egy felvonuláson, mint a videon lévő emberke, akkor ez feljogosít, hogy a többi normális embert sz..rrá verjük? Volt a hírekben egy lány, akit megkentek. Egy senkinek nem ártó, átlagos kinézetű 20 éves csaj. Ő biztos megérdemelte a verést! Az őt megverő heteró pasik heteró csajai biztosan örülnek, hogy ilyen erős és bátor hapsiaik vannak.


Kimegy mindenféle ember, vonulnak, zenét hallgatnak, aztán meg hazamennek. Ezt miért nem lehet elfogadni? Jó, én nem Pesten élek, nem láttam közvetlenül. De ha ott laksz, akkor ne menj arra és már nem is kell nézned őket. Az meg, hogy vannak olyanok, akik magamutogató módon viselkednek, egy dolog. Nem kell őket szeretni, de egy kalap alá sem kell venni mindenkit.

2009. szept. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
50%

@11:04: Javaslom olvasd el az első oldalon levő viccet, amiből kiderül, miért oszlik ketté a banda melegekre és b.zikra - remekül rávilágít!

A többire pedig azt tudom mondani, amit eddig is. A mai közízlés a nyílt homoszexualitást nem tolerálja ezt el kellene fogadni és pont. Nem harcolni, kardoskodni, hogy de azért is felvonulunk, bizonygatjuk, milyen csudajó mulatság ez. Azt külön felháborítónak tartom, hogy egy politikus azzal verje a mellét, hogy ő bizony "meleg" és bevallja. Úgy takarítanám ki a p.csába, hogy a lába ne érjen földet. Milyen példa ez egyébként a fiatalabb generációnak? Csodálkozunk, hogy "meg nem értett emós" hülyegyerekek egymással csókolóznak és még büszkék is rá? Legyen szabad drog is persze! Hagy égjen ki mindenki 18 éves korára és legyen belőle emberi roncs csak azért, mert a nagy liberalizmusban megengedünk mindent. Lássunk már egy picivel tovább annál, hogy ez nem arról szól, hogy azért harcolunk, hogy kézen fogva sétálhassanak az utcán.

Budapest parádé? Azt is ugyanúgy rühellem - nincs különbség. Az is divatmajmok felvonulása, semmi több, de legalább nem próbálnak letuszkolni semmit az ember torkán.

A lány megverésével én sem értek egyet. Hozzáteszem a lányról is elárul egyet és mást, hogy gemkapocs volt a fülébe valami rendes fülbevaló helyett. Ízlésből ötös.

Az utolsó bekezdésre pedig annyit, hogy nem az emberekkel van bajom, hanem az értékrenddel, amit képviselnek és amit el akarnak fogadtatni. Mond már meg nekem, miért olyan nagy dolog ez, hogy kormányok állnak ki mellette? Holland, angol stb. kormányok küldtek támogatásról biztosító levelet a felvonulóknak - mégis miért? Hol marad a hagyományos értékrend? Azt akarod mutatni a gyerekednek, hogy ilyen emberek mászkálnak színes-szagos menetben egymás kezét fogva, helyenként csókolózva? És ha a fiad/lányod tizenévesen egy másik fiú/lány karjában/ágyában/szájában/seg.ében találod, mit fogsz szólni? Jól, van fiam/lányom én elfogadom, folytassátok csak!

Végezetül ismét Hofit idézem (bár már megtettem): "...nem várom meg, amíg kötelező lesz."

2009. szept. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudom, mit fogok szólni, ha egyszer a gyerekem azzal állít haza, hogy meleg. Azt viszont már most tudom, hogy nem fogok hátatfordítani neki. Vagy szerinted mit kéne tenni? Azon nyomban leszúrni egy konyhakéssel?


Milyen értékrendről beszélünk? Látom az embereket az utcán, hallgatom ismerőseimet és elborzadok. Ma már senki nem tisztel senkit. Apu hazamegy be..aszva, jól megveri anyut a gyerek szeme láttára. Utána meg a gyereket is. Vagy ahogy a szomszédom csinálja. Ordít a férjével a nő, lehülyézi és a gyerekeivel is simán megcsinálja ezt. A férj nem tiszteli a feleségét, sem úgy mint nőt, sem úgy mint anyát. A feleség kiteszi a lelkét a családjáért, cserébe kap valamit? Persze hogy nem. Ezt akarjuk megvédeni? A mai magyar szent családokat? Biztos van olyan család, ahol minden rendben működik, de ahogy körbenézek magam körül, sajnos nem ez a jellemző. Ezzel most nem azt mondom, hogy nem ér semmit ez az intézmény, de nézzünk már magunkba egy kicsit. A mai emberek értékrendje nagyon szét van esve.


Azt nagyon kétlem, hogy valaki azért lesz meleg, mert lát ilyen felvonulásokat. Nem vagyok szakértője a témának, de szerintem sokkal összetettebb ez a dolog ennél.


Most csak azért szólod le a csajt, mert gémkapocs volt a fülében? Igazad van! Hogy merészel így kimenni és támogatni a melegeket! :) Biztos ő is leszbi! Egyébként csak nézz szét az utcán. Olyanokat aggatnak magukra manapság az emberek, hogy csak nézek. Minden korosztályban. Eléggé nevetséges tőled, hogy már nem tudsz mit mondani, akkor jöjjön a fülbevalója.


Változik a világ, ezt el kell fogadni. Engem nem bántanak a melegek, nem tesznek semmi rosszat nekem. Akkor miért ne fogadjam el őket? Miért nem lehet elmenni amellett szó nélkül, hogy egy évben egyszer rendeznek egy ilyen megmozdulást? Csak azért mert a "közízlés" sem fogadja el a melegeket? A magyar ember sajnos nagyon begyepesedett agyú. Felőlem, ha valaki az utcára akar kimenni egy zenés sétára, akkor tegye meg. Mindig lesznek olyan csoportok, akik nem tetszenek valakinek, akkor ne is lépjenek ki a lakásukból? toleránsnak kell lenni és pont.

2009. szept. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
35%

Én nem mondtam, hogy fordíts hátat neki, csak gondolom Te sem fogod olyan jól érezni magad.


Az, amit az utcán látsz, amit hallasz, az mind az elmúlt húsz év eredménye (hagyjuk a politikát). A rendszerváltás óta kinyílt a nyugati kapu és mindenféle sz.r ömlik befele azóta is - olyan dolgok, amiket kontroll nélkül nem szabad lett volna beengedni. Ez alatt a húsz év alatt jutottunk oda, hogy semmibe veszik egymást az emberek, hogy "nagy szerelemből" összeházasodunk, majd az első csúnya szó után elválunk, a gyerek meg néz, hogy anyu és apu miért veszekszik állandóan. Az emberekből eltűnt a felelősségvállalás, a gerincesség (ezt legjobban a politikai eseményeken lehet leírni, mert ennyi mocskot szerintem még egy nemzet nem nyelne, mint amennyit a magyarral megetetnek és az vígan eszi is!), a gyerek nevelését elhanyagolják, nem tudnak példát állítani. Gyerek mit tehet? Megy a feje után és tovább eszi a mocskot, ami nyugatról jön.


Nem, meleg nem azért lesz valaki, mert ilyen felvonulásokat lát, hanem mert ha maga az intézmény is elfogadott lesz és az egyik legérzékenyebb korszakában, tizenéves korában (amikor a pszicho-szexuális fejlődés döntő része folyik) éri egy ilyen hatás (még mindig nem a melegfelvonulásról van szó, hanem pl.: az emó-mániáról és társairól) és az amúgy is ingatag gyereket elferdíti a természetes iránytól. Az elmúlt századokban nem voltak ilyen jellegű "problémák" - vajon miért? Egyrészt az emberek és neveltetésük nem engedte, másrészt az működött már a fiatalokban is, hogy tisztességesen teremtsek egy életteret magam körül, találjak egy lányt, vegyem feleségül, legyenek gyerekek (most azt hagyjuk, hogy a paraszti élet nem volt ennyire sarkos). Én ezt az értékrendet szeretném megőrizni: a gyerek előtt legyen pozitív családkép, az emberekbe neveljünk tartást és ne a negatív példákat állítsuk fel. Egyébként ha ezt megengedik, szerinted mi lesz a következő lépés? Minden önkormányzatnál legyen legalább egy meleg, majd ugyanez megyei szinten, a Parlamentben, végül a kormányban? Merthogy így tudnak a legjobban érvényesülni, meg véletlenül se nyomják el őket, semmilyen szinten. Mégis milyen politikai kultúra az, ahol bevallottan meleg lehet a kormányzati rendszer része? Ha jól emlékszem George Bush-nak (az idősebbnek) derült ki az egyik miniszteréről, hogy iszik, meg néha megveri a feleségét - azonnal eltakarították. De van egy jobb példa - esetleg olvastad a Mesterségem a halál című Robert Merle-könyvet? Rudolf Höss életéről szól, abban speciel nagyon jól leírja, hogy mikor magasabb beosztást és politikai munkát ajánlottak neki, akkor az volt a feltétel, hogy legyen felesége és esetleg gyermekei, mert az a példa az emberek előtt.


A lányt csak az ízléstelensége miatt szóltam le. Nem vagyok divatmajom, nem szeretem és kerülöm ahol lehet az egészet (és én se hordok semmilyen extra kiegészítőt, ha érdekelne:)). Nem mellesleg azt elítéltem, hogy megverték, és ahogy előtte is mondtam, nem érdekel, hogy mit csinálnak a melegek, csak azt ne előttem tegyék.

(Csak megemlíteném, hogy egy ilyen esemény biztosítása is mekkora összeget emészthetett fel egy olyan helyzetben, amikor pénzt vonnak el mindenkitől. Egész egyszerűen, ha tudják, hogy ennyibe kerül vagy fizessék ki a biztosítást, vagy nem tartják meg és kész. Ha jól tudom, a parádékért azért fizetnek a szponzorok.)


Én toleráns vagyok addig, amíg az én szférámat nem sértik meg. Az ilyesfajta felvonulással és azzal, hogy az én pénzemből is buliznak, bizony eléggé megsértik.

A magyar nem begyöpösödött agyú, hanem túl ostoba és helyenként képtelen az önálló gondolkodásra. Azt viszont meg tudja mondani, hogy mi nem tetszik neki - ez például nem.

2009. szept. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz nem kell sok ész, hogy valaki tisztelje a másikat. Én nem hiszem, hogy a politika és a "nyugat" hibája, hogy olyanok az emberek, amilyenek. Mindenkinek el kell tudnia dönteni, hogy megveri-e a feleségét, vagy tiszteli és szereti inkább. Ez nem a politikusoktól függ. Az én páromnak is rengeteg gondja van; mindig panaszkodott, hogy a jó fizetéséből alig kapott ki valamit, mert elment adóba; a BV-nél dolgozott, mérgelődött is eleget, hogy miket kitalálnak náluk a fejesek. Szóval van gondja elég, mégsem emelne kezet rám csak mert a politikusok miatt olyan volt a munkahelye amilyen.


Az, hogy valaki meleg annyit tesz, hogy hasonló neművel él kapcsolatba. Attól lehet ugyan olyan jó tanár, orvos, asztalos, eladó, politikus stb, mint egy heteró. Ki tudja, te is hány meleg emberrel találkozol nap mint nap. Ha kiderülne mondjuk egy barátodról, vagy munkatársadról, akkor a szemébe mondanád, hogy jó, elfogadom, de mostantól húzd meg magad, mert nem bírom a melegeket?


Az emosók nem melegek ha jól tudom. :) Nekem mindig azt mondja egy ismerősöm, mikor emósokat, vagy egyéb érdekes küllemű emberkéket lát, hogy őt agyonverte volna az anyja, ha így állít haza. Talán ha a szülők jobban odafigyelnének a gyerekükre azok nem akarnának minden marhaságot kipróbálni. Csak sokkal kényelmesebb otthon dögleni a tv előtt, mint elvinni a gyereket kirándulni, színházba, kiállításra. A végén még megtetszik neki valamelyik és választ egy hobbit, ami értelmesen lefoglalná. :)

2009. szept. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem egyről beszélünk. Persze, hogy nem a nyugat hibája, ő csak el akarta adni a maga dolgait, a hiba abban volt, hogy ezt nem szabályozták. Eljött a nagy szabadság, most meg látjuk az eredményét. A kontroll hiányával van a baj, hogy nem mondták azt "odafönt", hogy nem, ezt nem engedjük. Ma már ott tartunk, hogy mi az, hogy nem engedjük? - akármilyen dologról van szó (lásd: 18 év alattiról is lehessen szexuális tartalmú videót készíteni vagy könnyű drogok legalizálása stb.).


A döntésről: ha szétnézel az "egyszerű emberek" között (ezt értelmileg és anyagilag is értem) vagy csak belenézel a "Mónika" illetve "Joshi Bharat" műsorába, akkor meglátod, hogy azok az emberek nem is igazán gondolkodnak. El vannak a maguk kis világában, a fontos, hogy éljenek valahogy, legyen mindig alkohol, egy numera esetleg, ha valaki ebbe beleköp, azt primitív módon próbálják elintézni. Ha az asszony beszól, szerinted egy ilyen ember elgondolkodik azon, hogy beverje a képét vagy leüljenek megbeszélni a problémát? Ha Nektek harmonikus a kapcsolatotok, akkor örüljetek neki, éljetek boldogan, legyen szép családotok!


Továbbra is félre értesz. Nem azzal van bajom, hogy meleg, hanem hogy ezt az orrom alá dörgölik (lásd Amerikai szépség). Miért kellene bevallani, miért kell hirdetni, miért nem lehet ezt a négy fal között meghagyni? Ha egy barátomról derülne ki hasonló nyilván nem köpném szemen, de a megítélése megváltozna bennem (ugyanis tudnék kötni az arcához egyéb tevékenységet és folyton beugrana). Amellett viszont kitartok, hogy vezetői szinten bevallottan homoszexuális ember nem lehet - nem elsődlegesen azért, mert rossz munkát végez, hanem mert rossz példát mutat(hat).


Az emósok általában idióta tizenévesek, akiknek nem kellene több, mint két büdösnagy pofon apucitól, meg némi zsebpénzmegvonással egybekötött fejmosás. Mikor mindene megvan és azon sír, milyen sz.r az élete, meg nem érti meg senki, csak ki kellene küldeni kapálni negyven fokba, a hagyományos viseletében pár napra és biztos észhez térne, meg rájönne, hogy milyen sz.r tud lenni az élet valójában. A többiben pedig egyetértünk, én is ugyanezt írtam le - és itt térnénk vissza valami hagyományos nevelési elvféléhez, amit már említettem.

2009. szept. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
100%

Jó, abban igazad van, hogy sok mindent meg lehet ma már csinálni, sok mindent nem szabályoznak, de nem lehet nemet mondani dolgokra? Elvileg az emberek tudnak gondolkodni. Akkor miért nem gondolják át, hogy ez vagy az nem jó, nem helyes, ezért nem csinálom. Van választási lehetőségünk, de sajnos sokan rosszul döntenek, még akkor is, ha ezzel másnak okoznak kárt. Lehet, hogy ezt a túl nagy szabadság teszi, de csak egy kis odafigyelés kéne mindenki részéről.


Nem csak az "egyszerű emberek" nem tisztelik egymást. Én sok olyan diplomást ismerek, aki magasról tesz a családjára. Az egyik szomszédunk is egy "tanult" ember, nem Mónikashow jellegű, mégis mikor gondja volt, magasról tett arra, hogy bekopogjon és megbeszéljük szemtől szembe. A lépcsőházba rakott ki egy cetli, amin meg is fenyegetett. Úgy látom, hogy az ilyen hozzáállás egyre terjedőben van, és nemcsak a szegények között.


Szerintem én egyáltalán nem értelek téged. még mindig nem értem miért akkora probléma, hogy valaki kimegy az utcára és azt mondja, hogy meleg. :) Ettől neked miért lesz rosszabb? Fizikai fájdalmat okoz, vagy netán anyagilag megkárosít? Mi az az elfogadható indok, ami miatt nem tehetik ezt meg? Csak azért, mert te elképzeled, hogy mit csinálnak szex közben? Ez csak pasikra vonatkozik, vagy a nőkre is? :) Azt meg végképp nem értem, hogy ha egy számodra kedves emberről derül ki, hogy meleg, akkor már nem úgy néznél rá, mint addig? Csak azért, mert neked élénk a fantáziád? Attól még ugyanaz az ember maradna, vagy nem? Ugyanúgy segítene, ha bajban vagy. Szerintem éppen az ilyen gondolkodás miatt mennek ki az utcára. Lehet, hogy az olyanoknak, mint a videón inkább otthon kéne maradniuk, de hát máshol nincsenek ilyenek?


És milyen rossz példát mutat egy meleg vezető politikus? Lehet, hogy jobban ért a munkájához, mint egy "normális" politikus. Csak azért ne fogadjuk el, mert egy férfival él együtt (vagy nő a nővel)? Biztos nem mondanák erre a fiatal, befolyásolható emberkék (elvannak ők foglalva egyéb fontos dolgokkal), hogy igen, ő a példaképem. Az ő példájára akarok meleg lenni. :)


Csak egy kis gondolkozásbeli váltás kéne. Meleg. És? Ha jól csinálja a dolgát, akkor nem érdekel, hogy kivel él együtt.

2009. szept. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
91%
A melegekkel alapból semmi bajom nincs. hiszen szerencsére a legtöbbjük épeszű. Emma meg azok közé a kevés homokosok közé tartozik akinek elszállt az agya. a felvonulással alapból nagy tapasztalatom és bajom nincs mert én nekem közöm nincs Budapesthez de azért a kis qva heterok meg a férfias szoknyapecérek visszafoghatnák magukat! se a hetero se a homokos nem felsőbbrendű! egyébként fura hogy a lezbiktől nincs kiakadva senki a homokosoktól meg igen... hmmm... fura! nekem lány létemre a lezbiktől kissé kifordul a belem de a homokosokkal semmi bajom. mondom! amíg a földön jár és nem olyan agyrém mint Pl.:Emma akkor semmi baj nincs! a transzfesztita pedig már más téma...
2009. szept. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
100%
Végre valaki! Ez tényleg érdekes, hogy ha a melegek közötti szex szóba kerül, akkor mindenki csak arról beszél, hogy két pasi milyen udorító együtt. A leszbikusokat meg el lehet fogadni? :)
2009. szept. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!