Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a melegfelvonu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed a melegfelvonulásról?

Figyelt kérdés
2009. szept. 5. 21:40
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
54%
jó! oké! a melegek akkor ki vannak beszélve. de mi a helyzet a lezbikkel?? én lány vagyok szóval a lezbik szerintem... fúúúúúúújjj!!! őket miért nem érinti ez a sok b*zizás meg a fújjolás dömping? hmm? ők sem jobbak a melegeknél! sőt! szerintem... blöááhhh...
2009. szept. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
12%
A baj az,hogy elfogadjuk őket,pedig ez nem normális.El kell azt fogadnunk,hogy a férfi-női pár az,amire teremtettünk.Nem azért születünk a világra,hogy bu..k legyünk.A felvonulásról annyit,hogy miért kell egyáltalán felvonulni,ez olyan május elsejés.
2009. szept. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
24%
a nók se vonulnak fel csak azért mert nők akkor a buzogányok is maradjanak szépen otthon...nem kel feszengeni hogy én más vagyok...csak azért mennek felvonulni hogy utána tuggyanak sirni hogy őket mennyire utálja mindeki...
2009. szept. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
csak az itt a probléma,hogy akik felvonulnak azoknak csak a negyede vonul azért hogy kiálljon a saját jogaiért- ez helyes dolog,igenis kellenek ilyen emberek akik bemutatják hogy a toleranciára igenis hatalmas szükség van.A másik negyede vonul azért mert jó buli-oké bulizzanak semmi kifogásolandó nincsen benne de ők igazán nyugodtan letudhatnák ezt egy bulizásra való parádén,szórakozóhelyen,melegbárban.És a maradék fél csak önmutogatásból vonul.Ezeknek az embereknek a fele nemis meleg hanem tranvesztita,vagy egyszerűen magamutogató emberek akiknek bevan sózva a seggük és krónikus feltünési viszketegségben szendvednek(DE ilyen emberek a heterók között is vannak lásd:Budapest Parádé,Sziget stb.)és ezek az emberek miatt ítélik meg a rendesen dolgozó adó-fizető,dolgozó,NORMÁLIS melegeket akik csak annyit kérnek hogy teljes értékű emberként élhessék a saját életüket.és semmi többet.mert mért érnének Ők kevesebbet egy heterónál? vannak olyan alja emberek akik heterók mégis lopnak csalnak hazudnak gyilkolnak.és szinte ezeket az embereket is többre tertják néha sajnálatos módon.és ne mondja senki hogy a csapból is ők folynak.Ők is elmondhatnák a heterókról ugyanezt.Hogy nem kiváncsiak rá hogy hogy nyalja falja egymást egy nő meg egy férfi az utc án éshogy csinálják otthon-szerintem egy heteró párnak nem esne jól ha megtiltanák neki vagy ha megcsókolnák egymást az utcán ujjal mutogatnának rájuk.Ha nem tetszik NEM KELL odanézni.Ha olyan van a TV-ben ami nem tetszik választhatsz jobb esetbe még 50 csatorna közül.Miért fáj az egy heteró embernek hogy valaki boldog és mi köze hozzá hogy kivel boldog az az illető?És az egyik előttem szólónak igaza volt vmiben! A homokos és a homosexuális gyűjtőnév! Magyarul: férfiak ÉS nők akik a magukkal megegyező nemmel létesítenek sexuális kapcsolatot és esnek szerelembe!! szóval egy lezbikus is ugyanolyan mint egy meleg férfi! semmivel sem külömb ahogy egy heteró sem külömbezik egy heterótól-sexuális beállítottság terén.Persze emberileg már más kérdés! Egy meleg és egy heteró is lehet kedves megértő jó barát és szemét állat egyaránt!Emberek mind ketten! Ezt kéne felfogni!
2010. márc. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim válasza:
0%
Nem engedélyezném. Senki nem kíváncsi arra, hogy ők ilyen abnormálisak. Tartsák meg maguknak a ferdehajlamukat, és ne reklámozzák, mert az nem normális, ha valaki a saját neméhez vonzódik, az állatoknál sincs ilyen.
2010. júl. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
13:28 tévedsz, van ilyen az állatoknál
2010. júl. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim válasza:
75%
Joguk van hozzá az évnek ez egyik napján felvállalják magukat hiszem ha ismernétek egyet is akkro tudnátok mindíg ez a tém aközöttük ki mit tud és tudja e azt a bizonyos dolgot róluk óriási nyomás alatt élnek és feszültséget kelt bennük ezzel leélni az életet nem leányálom és hát istenem egyszer egy évben megmutathatják magukat bocsánatos bűn az is ha egyszer ők kelthetnek emiatt feltűnést igen ők másuk de nem a szabad akaratukból azért mert így rendelkeznek
2010. szept. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!