Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan bizonyíthatnám az igazam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bizonyíthatnám az igazam?

Figyelt kérdés

Barátnőm beteg. Tegnap este haverok elhívtak egy házibuliba. Nemet mondtam, a barátnőm megtudta és győzködött, hogy mennyek el mert már 2 hete csak őt ápolom, jár nekem egy kis szórakozás. Nagy nehezen elmentem. Fél egykor felhívott, elmentem egy kicsit csendesebb részébe a háznak, hogy ott vegyem fel. Felvettem beszélgettünk olyan 10 másodperce mikor meghallotta, hogy egy lány érdekes hangokat ad ki(Ooohh igen, ez az, ne hagyd abba...stb.) a mellettem lévő szobába dugták csajom azonnal letette. Haza mentem, és elkezdte mondani, hogy ő itt fekszik betegen és elküld bulizni és én máris megcsalom. Hiába mondtam el, hogy mi történt de nem hitt nekem. Elakar költözni. SOS!!!

Én 26/F

Ő 25/l


2013. febr. 10. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
te egy fas.z kapalap vagy ugye tudod?! Barátnőd beteg t meg bulizol nélküle
2013. febr. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ő győzködött, hogy mennyek el.
2013. febr. 10. 21:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a csaj a f@szkalap! Szerintem hagyd ott, annyit se ér ez a lány, mint egy háromnapos használt felmosórongy... Egyértelmű, hogy nem bízik benned, valószínűleg azért győzködött, hogy menj el a buliba, hogy valami kifogást találjon, hogy miért vagy "szemét". És különben is: ha elküld a buliba, minek hív fel félegykor? Nagyon rövid pórázon akar tartani, menekülj!

26/L

2013. febr. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez a nő kattant. Ha otthagy, inkább örülj, hogy kiderült. Ha elküld bulizni, aztán holmi beszűrődő hangokból messze menő következtetéseket von le, akkor egyértelmű, hogy nem bízik benned. Bizalom nélkül pedig bármelyik párkapcsolat halálra van ítélve.
2013. febr. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!