Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igazam van vagy igazam van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazam van vagy igazam van?

Figyelt kérdés
azt vettem észre, hogy ez az egész GYK. olyan ,mint egy fordított világ. Ha egy szép ember kérdezi, hogy jól néz -e ki, akkor olyan válaszokat kap, hogy csúnya, vagy átlagos. Ha pedig egy csúnya ember kérdezi, akkor meg mindenki mondja neki, hogy szép, meg jól néz ki.... Itt egyik csajnak se tetszenek az izmos, jóképű, magas pasik, hanem inkább az alacsony, dagi/sovány, csúnya fiúk, akik kedvesek. Ugyanez van a pasikkal. Itt senki se szereti a nagymellű, fullos csajokat, sőt szexelni se szeret... Itt minden csaj a kedves, rendes, lovagias fiúra vágyik, a külső meg nem fontos, aztán mégis a tapló parasztot választják.
2012. okt. 9. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:

hülyeség...

itt a csúnyának is azt mondják,hogy nem szép

a szépre izmosra,meg az hogy tetszik

2012. okt. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Részben igazad van.
2012. okt. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te egy másik GYK-t szoktál olvasgatni :D
2012. okt. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Traune ***** válasza:
azért van ez mert próbálnak vigaszt nyujtani az elkeseredett embereknek azok az elkeseredett emberek akik még itt vannak. Ez igaz hogy nem én vagyok, én őszinte és ezáltal bunkó és nyers véleményt adok.
2012. okt. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem sok választási lehetőséget hagytál úgyhogy ő. baz*meg.
2012. okt. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A világ legnagyobb trolljai járnak ide, és ha megkérdezed, hogy mivel tudnál síkosítani, ha a szűz barátnődnek azt akarod, hogy minél könnyebben menjen, akkor a gépzsírtól a fókahájon át a zöldes turháig mindenféle választ kapsz, csak empatikusat és segítőkészet nem. Minden második ember gumi nélkül csinálja, és csodálkozik, hogy lehet-e terhes, minden negyedik ajánlkozik a szexes témáknál, hogy ő menne dugni....

Egyszóval nem tudom, miről beszélsz, ember :D Menjél, kend be magad gépzsírral

2012. okt. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oksa :D
2012. okt. 10. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!