Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek igazam volt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igazam volt?

Figyelt kérdés

Van egy csaj randiztunk párszor, mindig mást mondott, egyszer komolyat akart, utana félt a kotodestol.De mindig más pasikkal logott,olelkezett. Mikor minthogy osszejottunk mentem suliba lattam hogy egy másik pasit olelget,és vele is ment hazafelé. Mikor kérdeztem aztmondta azt haggyjuk, nem fog tobbszor elofordulni. Tegnap megint vele olelkezett kitudja lehethogy smároltak is, és mikor jott hozzám elszakad a hur,mivel aztmondta haggyjuk azt. Aztmondtam neki hogy egy egyszeru kur.va, ribanc és nem akarok vele ezentul semmi kozoset,száljon le rolam. És hazament. Ma irt hogy sajnálja meg ilyeneket,de nem hiszek már neki. Annyir válaszoltam hogy még mindig azt gondolom amit mondtam...


En 18 vagyok fiu, a csaj 16.


2013. febr. 6. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Igazad van hagyd a pcsába!
2013. febr. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad volt!

én is hagytam volna!

2013. febr. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól, függ. Ez a néha komolyat akar, néha nem tényleg gyanús. Egy ölelés viszont szerintem annyira nem nagy cucc, és is gyakran ölelem meg az osztálytársaimat(lányokat is) és ők is engem. Meg egy fiúval hazamenni sem nagy szám, általában azzal megyek haza, aki velem egy irányba jön, ha fiú, akkor vele. De nyilván te láttad, te tudod, hogy baráti ölelés volt -e, vagy több.
2013. febr. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
# 3 ne kombinálj.
2013. febr. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
mikor kérdeztem hogy miert olelgeti ha azt mondja hogy baráti akkor jo...de hogy azt mondja h haggyjuk, akkor gondolom nem baráti, és ki az már aki 2esben férevonulva megolelik egymást mint bartok? :D
2013. febr. 6. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!