Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ezek után kiábrándulná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ezek után kiábrándulnátok a pasitokból? Fiúk, ti ezt hogy értenétek, amit a barátom mondott?

Figyelt kérdés
Szóval, tegnap beszélgettünk a párommal (kb. féléve vagyunk együtt) és elárulta, hogy előbb szeretett bele a kinézetembe, mint a személyiségembe. Azt mondta, először azért kezdett velem beszélgetni, mert nagyon vonzónak talált. És kb. 3 hét múlva tudott velem egy hullámhosszon is lenni, addig inkább azért volt velem, mert büszke volt a nőjére. Most ezek után kicsit elszomorodtam. Lehet, hogy most is csak ezért van velem? Én teljesen beleszerettem, most meg kétségek gyötörnek, szerintem ez kihasználás lett volna, ha elhagy, nem? Ti ezek után kicsit kiábrándulnátok a fiútokból? És srácok, ti ilyenkor mit gondoltok, amikor ilyet mondtok? Ti is csináltatok már ilyet, hogy csak egy menetre szerettétek volna a lányt, aztán a végén mégis összejöttetek? Színleltétek a dolgot?
2013. febr. 11. 06:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem az számít, hogy mi az, ami először feltűnt neki veled kapcsolatban, hogy először mi vonzotta, hanem az, hogy most mi a helyzet. Az lenne a kiábrándító, ha most is elsősorban a külsődet szeretné, mert az ember nem lesz mindig szép és fiatal. A férjemet, mikor megismerkedtünk, szintén csak külsőleg érdekeltem először, sőt nem is akart többet tőlem egy egy éjszakás kapcsolatnál, most meg évek óta házasok vagyunk és lelki társak.

Az első néhány alkalommal, az ismerkedés elején még nem ismerjük annyira a másik lelkét, csak valami felkelti az érdeklődésünket, akár a külseje, akár a viselkedése, vagy a stílusa, de igazán csak később szeretjük meg egymást, ha már jobban megismertük.

2013. febr. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ki jöhetne már egy patch ami kijavítja a csajokban a hasonló kételyeket. Az ember is csak egy állat és köztudott, hogy az állatvilágban is a külső az elsődleges szempont. Azért, hogy minél jobb gének öröklődjenek tovább. Lehet azt mondani, hogy ez nem így van, de az nem igaz. Nem tudsz annyira vonzódni valakihez a személyisége alapján mintha a kölsejét veszed figyelembe. Hosszú távon fontosak a belső tulajdonságok, de egy kapcsolat elején nem az a mérvadó.
2013. febr. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2013. febr. 13. 02:53
 14/14 anonim ***** válasza:
bizony, 12-es is jól leírja. érted, az elején valami alapján fel kell figyelned a másikra, és az nem a belseje lesz! tagadni lehet, de az egyszerűen nem igaz!
2013. febr. 13. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!