Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lelki szemetesláda vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelki szemetesláda vagyok, csak mert a barátom?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, van egy nagyon jó fiú barátom, vagyis eddig azt hittem. Tegnap este a bunkó beszólásaival már megint kiborított, és kicsit felemeltem a hangom, hogy ebből már elegem van, hogy nem úgy kezel, mint egy jó barátot, mindig hazudik, füllent stb... Erre benyögte, hogy én csak kihasználom őt azzal, hogy végig hallgat. És hogy itt ezen az oldalon beszélt ki engem, és mindenki azt írta neki, én csak lelki szemetesládának használom őt! Hozzá tenném, hogy már elég sokszor adtam neki új esélyt, mert nehezen elviselhető személyiség. Én nem beszéltem ki soha senkinél, mert én legalább tiszteletben tartom a dolgait. De az hogy a neten másokkal kibeszéli az én dolgaimat idegenekkel, ez már nagyon zavar. És az is, ha éppen pasikkal ismerkedek, magán kívül van. Miközben megbeszéltük, hogy ez csak barátság. Mindent megosztunk egymással.
2013. febr. 11. 09:09
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Na látod ezért nincs férfi-nő barátság.
2013. febr. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Ez nem barátság...

Szerintem akart tőled kapcsolatot,csak észre vette,hogy te meg nem.

Vagy egyszerűen nem olyan ember,amilyen hozzád való bármire is.

2013. febr. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 ASOT ***** válasza:
a srácnak te már többet jelentesz de neked ő nem, ezt tisztázd vele, de ne csodálkozz ha véget és ez a kis puszipajtás kapcsolat
2013. febr. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Marhajó barát lehet ilyeneket csinál. Ui: Nem hiszek a férfi-nő barátságban.
2013. febr. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Már többször is közöltem vele. De úgy tűnik nem fogta fel. Legutóbb egy hónapig nem beszéltem vele, és nem is keresett. Nem tudom ki hogy van ezzel, de ha annyira hiányoztam neki, ahogy mondta, írhatott volna egy mail-t.
2013. febr. 11. 09:26
 6/26 A kérdező kommentje:
Sokszor pl. cseten is megvárat. Tudom hogy másokkal is beszél, de ha azt írom, mondom, x időre vagyok itt ő is és órákat kell várnom rá, aztán azt mondta, hogy azért késett, mert mással is beszél...
2013. febr. 11. 09:29
 7/26 ASOT ***** válasza:
Hány évesek vagytok? fiatalok gimisek? mert akkor érthető
2013. febr. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Nem, idősebbek.
2013. febr. 11. 09:31
 9/26 A kérdező kommentje:
De az hogy mennyi mindennel átvert, és amiket ő csinál, nem azt látom, hogy barátok lennénk, csak kell neki valaki, aki itt van esténként, és nem magányos, de közben ő a hátam mögött kibeszél, hátba döf. Már nem tudom mit tegyek. Mert már kedvem sincs vele beszélgetni. Csak aztán meg megint sír, hogy el ne hagyjam...
2013. febr. 11. 09:35
 10/26 ASOT ***** válasza:

A srác beléd szeretett, de látta h esélytelen, ezért bedurcizott, valószínűleg éretlenke ő még, ezért nem tudja kontrollálni az érzéseit és azt ha nem lehet belőle az amit ő szeretne.


Erről ennyit, ennek a kapcsolatnak vége.

2013. febr. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!