Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lelki szemetesláda vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelki szemetesláda vagyok, csak mert a barátom?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, van egy nagyon jó fiú barátom, vagyis eddig azt hittem. Tegnap este a bunkó beszólásaival már megint kiborított, és kicsit felemeltem a hangom, hogy ebből már elegem van, hogy nem úgy kezel, mint egy jó barátot, mindig hazudik, füllent stb... Erre benyögte, hogy én csak kihasználom őt azzal, hogy végig hallgat. És hogy itt ezen az oldalon beszélt ki engem, és mindenki azt írta neki, én csak lelki szemetesládának használom őt! Hozzá tenném, hogy már elég sokszor adtam neki új esélyt, mert nehezen elviselhető személyiség. Én nem beszéltem ki soha senkinél, mert én legalább tiszteletben tartom a dolgait. De az hogy a neten másokkal kibeszéli az én dolgaimat idegenekkel, ez már nagyon zavar. És az is, ha éppen pasikkal ismerkedek, magán kívül van. Miközben megbeszéltük, hogy ez csak barátság. Mindent megosztunk egymással.
2013. febr. 11. 09:09
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
De ettől még nem kellene bunkóznia. Meg úgy csinálnia, mintha én vertem volna át bármivel is, mert mindezeket rám hárítja folyamatosan. De eddig az évek alatt egyszer sem tudott bocsánatot kérni. Még akkor sem, amikor kapcsolatom volt, és ő az akkori barátomat lehordta mindennek, miközben nem is ismerte. Én bezzeg sose szóltam bele a magánéletébe.
2013. febr. 11. 09:40
 12/26 anonim ***** válasza:
azt gondolom, kölcsönösen felelősök vagytok a történtekért és alaptalanul hárítod a srácra az egész trutyit, amit nem kapsz meg sosem a kapcsolataidból, azt vele pótlod, úgymond van egy segédmotorosod, és mindemellett teljesen kisajátítanád őt, azzal, h ő ha rossz érzései vannak veled kapcsolatban, nehogy meg beszélje valakivel, így neki sosem lesz párkapcsolata, míg neked ugyan vannak, de jobb lenne, ha ezt a lelki részt is az adott kapcsolatodban szereznéd be, ne tedd tönkre magadat is, és ezt a srácot is teljesen, h függésben tartod
2013. febr. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

10:13-as!

Valamit nagyon félre érthettél. Én nem várom el tőle ezeket. Nekem meg van a saját életemet. Közöltem vele azt is, hogy nem leszek itt mindig. Nekem semmi bajom azzal ha másokkal beszél, de akkor ne várasson meg, érted?? Hanem szóljon, hogy más dolga van, és nem várok. Nem mellesleg, a srácot állandóan bíztatom, hogy csajozzon! Én adtam neki tanácsokat, mikor először volt kapcsolata, elítéltem, mert a nő jóval idősebb volt nála, de mégsem mondtam neki, mert tudtam, hogy majd megharagszik rám. Szóval itt a lelki problémák nem velem vannak, nem én hazudozok össze vissza neki, és nem én beszélem ki a dolgait.

2013. febr. 11. 10:19
 14/26 anonim ***** válasza:
akkor nem értem, miért tetted fel ezt a kérdést :)
2013. febr. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Mert kíváncsi voltam mások véleményére, ki hogyan látja. Mert ezek szerint nem csak én látom rosszul, hogy tovább kellene lépni.
2013. febr. 11. 10:23
 16/26 ASOT ***** válasza:
Egyszer egy egérke szerelmes lett egy elefántba, az elefántlány barátként tekintett rá, megvédte őt segített neki karjaiba fogadta, de szegény egér nagyon szerette őt, de megpróbált más társat keresni mert látta h esélytelen kettőjük kapcsolata, mikor elfoglalt volt mással, másokkal akkro az elefántlányt hanyagolta, ekkor az elefánt kicsit pipa lett rá h csak akkor kedves vele az egér és csak akkor törődik vele mikor egyedül van és magányos, ezért elmondta a kisegérnek h felejtse őt el, de a kisegér ezt nem bírta és ezért otthagyta a másik kisegérlányt akivel elkezdődött valami de az elefánt utána sem engedte megához közel az egérkét, kapcsolatuk megszakadt, mert rájött a kisegér, hogy ez teljesen reménytelen h kettőjük közt valóra váljék az örök szerelem...
2013. febr. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

igen, tovább, mindkettőtöknek

nekem pl ezért nincs is fiú barátom, se a srácok se én nem tudom kezelni az ilyen helyzeteket, csak haverok vannak, ami nem ugyanaz

ASOT, bírom a meséidet :)

2013. febr. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Igen, így is lehetne a történet mint a mese. De ez a srác ismerkedni se nagyon tud, minden lánynak csak arra kellett eddig, hogy tudjanak valakivel beszélni. A fiú nem éppen az a típus, akiért rajonganának a nők, sőt... Ezt inkább nem is pedzegetem tovább. Az a fajta, aki még egy "csúnya" lánynak sem kellene. És mindenki lekoptatja, vissza utasítja.
2013. febr. 11. 10:38
 19/26 anonim ***** válasza:
K*rvajó meséket szokott írni, és milyen valós :)
2013. febr. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Minek hitegetitek egymást a helyett, hogy döfnétek egy egészségeset. Can't understand, ez a gyerek ennyire balszafaládé?
2013. febr. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!