Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lelki szemetesláda vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelki szemetesláda vagyok, csak mert a barátom?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, van egy nagyon jó fiú barátom, vagyis eddig azt hittem. Tegnap este a bunkó beszólásaival már megint kiborított, és kicsit felemeltem a hangom, hogy ebből már elegem van, hogy nem úgy kezel, mint egy jó barátot, mindig hazudik, füllent stb... Erre benyögte, hogy én csak kihasználom őt azzal, hogy végig hallgat. És hogy itt ezen az oldalon beszélt ki engem, és mindenki azt írta neki, én csak lelki szemetesládának használom őt! Hozzá tenném, hogy már elég sokszor adtam neki új esélyt, mert nehezen elviselhető személyiség. Én nem beszéltem ki soha senkinél, mert én legalább tiszteletben tartom a dolgait. De az hogy a neten másokkal kibeszéli az én dolgaimat idegenekkel, ez már nagyon zavar. És az is, ha éppen pasikkal ismerkedek, magán kívül van. Miközben megbeszéltük, hogy ez csak barátság. Mindent megosztunk egymással.
2013. febr. 11. 09:09
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Nekem nem jön be. Nagyon igénytelen tud lenni, és olyan... Inkább le sem írom. Csak barátságot tudok, tudtam elképzelni vele. És akikkel ismerkedik, azok is lekoptatják, nagyon még az első randiig sem jut el velük. Ahogy meglátnak egy képet róla, eltűnnek ezek a lányok. Volt aki 3hét levelezés után írta meg neki, hogy inkább nem akar vele találkozni.
2013. febr. 11. 11:05
 22/26 anonim ***** válasza:
Akkor minek kábítod?
2013. febr. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Én nem kábítom semmivel. Írtam, hogy csak barátok vagyunk. Egyszer kérdezett rá, miért nem jön be nekem. Végig olvastad miről van szó?
2013. febr. 11. 12:11
 24/26 anonim ***** válasza:
végig olvastam, yes, pont ezért kérdezem. Én nem hiszek a fiú lány barátságban, mert nem létezik. Csak azért :) Illetve igen, de akkor az valami, "akkor az meg már nem semmi" :) Szerintem jobb ,ha úgy nézed a dolgokat, hogy nem vered át közben magad és eszerint beszélsz vele. Dönts el, hogy érdekel az az ember vagy nem. De így neki nyilván úgy tűnik, mintha játszanál vele. A barátodnak tartod, de esélyekről írsz a kérdésben. :) Hogy van ez? Nem beszólni akarok, csak szerintem gondold végig, őszintén, minden büszkeséget akár félre téve, hogyan viszonyulsz ehhez a sráchoz.
2013. febr. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

de én még azt se értem, hogy az ilyet minek tartod barátnak??? ennyire nincs önbizalmad, b.szki? én senkitől nem tűrném el, hogy így bánjon velem, pláne nem egy baráttól. talán ha egyszer előfordulna, akkor meg tudnék bocsájtani neki, de másodszorra repülne a Holdig.

egyébként nagyon úgy tűnik, hogy ez a srác beléd zúgott, és most haragszik, hogy te nem kedveled őt "úgy". sajnálom, de ez esetben a te dolgod otthagyni őt, mert egy szerelmes pasi nem fog önként "leszállni" a választottjáról, mindig reménykedik. (tudom, nem egy ilyet láttam már.) úgyhogy mondd meg szépen neki, hogy a továbbiakban nem tartasz igényt a barátságotokra és annyi. 19L

2013. márc. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Már repült mint a ponty. :D És sokkal jobban érzem magam. De az biztos, hogy többet pasi haverra/barátra nem lesz szükségem. Sokkal nyugodtabb és kiegyensúlyozottabb az életem azóta. :)
2013. márc. 20. 11:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!