Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdjek vele?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy 22 éves pasiba. Egyszer már pettingeltünk és valószínu, hogy ô csak szexet akar. Megromlana rólam a véleménye ha könnyen odaadnám magam? 16l
2013. febr. 12. 10:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondold meg! Ha csak szexre kellesz, akkor az alkalom után ott fog hagyni. Először mondd neki, hogy csak 17 évesen szeretnéd elveszteni. Ha ezt tiszteletben tartja és vár rád, akkor szeret. Ha nem és otthagy, akkor nyilvánvaló mi volt a szándéka.
2013. febr. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Ha szexet akar akkor nem fog romlani a véleménye rólad ha lefekszel vele, ellenben igazolva lesz azon álláspontja, hogy te neki csak szexre vagy jó.
2013. febr. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nem az a lényeg hogy ö mit fog gondolni rólad hanem az hoyg nekes nagyon sz.r lesz mivel szerelmes vagy belé ö meg csak ki fog használni. Mért nem olyannal vagy aki nem csak kihasznál hanem szeret is? Minek pettingelsz oylan emberrel aki csak kihasznál, én nem engednék olyan embert közel magamhoz.
2013. febr. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
EZT ITT KELL MEGKÉRDEZNI? Szánalom.
2013. febr. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Süllyedünk , mondta a színvonal és elsüllyedt...
2013. febr. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt azért rajta is láthatod mi a szándéka. Ha el tudtok beszélgetni, hasonló a humorotok, közelít az érdeklődésetek, akkor többet is akarhat, mint szex. Tudom mert a barátnőm is hasonló korú volt, amikor összejöttünk két éve. Akkor 23 voltam.
2013. febr. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
16 eves vagy, tök mindegy mit csinalsz, ugy is rossz lesz a fejedben. Ha lefekszel es kihasznal akkor az a baj, ha nem fekszel le vele es ott hagy akkor az a baj.
2013. febr. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ha egy 22 éves gyerek 16 éves kislányokkal akar lefeküdni akkor egy retek, kretén, nyomorult szánalmas alak. Feküdj le egy egykorúval. Majd egyszer ha régóta jártok. Nem attól leszel sz*rember ha nem dobod oda magad az első jöttmentnek. Inkább attól ha igen.
2013. febr. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!