Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanár-diák kapcsolatnál a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bratilla kérdése:

Tanár-diák kapcsolatnál a tanárnak, vagy a diáknak kell először lépnie?

Figyelt kérdés

Suli kezdete óta szerelmes vagyok az egyik tanároba, és szeretném, ha a ballagás után kialakulna valami.

Igazából szerintem úgy illene, hogy a férfi kezdeményezzen, de ebben a helyzetben azt olvastam, hogy a diáknak kell "felkínálkozni". És ezt egy lány hogy teheti meg úgy, hogy ne legyen közönséges, és érezhető legyen, hogy komolyan gondolja?


Kérlek, próbáljatok meg ítélkezés nélkül válaszolni, nem én akartam egy tanárba beleszeretni, és már olyan régóta emészt a dolog, gondoltam, megpróbálom, és ki tudja.

18/L és 32/F


2013. febr. 12. 19:29
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:

kérsz tőle magán órákat.


Kitartást. Egyszer neked is lesz normális pasid :)


http://www.youtube.com/watch?v=ArJRs7DFSME

2013. febr. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
ebben az esetben a diáknak,ha a tanár nő akkor neki.
2013. febr. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
42%

Anyádéknak kéne lépnie és beledobni téged a legközelebbi folyóba.


Ne legyél már szerelmes a tanárba. Legyél szerelmes másba. Ok, hogy a kis érzéseidet nem tudod kontrollálni, de sztem 1-2 atyai pofon után már jobban menne. Hihetetlen hogy el vannak engedve a mai lányok. És még a fiukra mondják, hogy a farkuk vezérli öket.

2013. febr. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

Első! Nem szeretnék tőle magánórákat kérni, meg nincs is olyan indokom, ami miatt szükségem lenne rájuk. :) És szerintem az, hogy tanár, nem jelenti azt, hogy vele nem kaphatnék egy "normális pasit"..

Második! Köszönöm, én is hasonlóan gondoltam. :)

Harmadik! Szerintem az, hogy évek óta szerelmes vagyok egyetlen férfiba, és senki másra rá sem nézek, elég messze van az általad írt hasonlattól. :) És nem én döntöttem el, hogy "na jó, akkor most a tanárba fogok belezúgni!"..

2013. febr. 12. 19:39
 5/33 anonim ***** válasza:
te hogy gondoltad?mit mondasz
2013. febr. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Még nem döntöttem el, nem tudom, hogy lenne a leghelyesebb (már amennyire ez helyes lehet), nem szeretném elrontani, ezért is kértem tanácsot.
2013. febr. 12. 19:48
 7/33 anonim ***** válasza:
0%

Úgyis van. Teljesen reális hogy kockára teszi majd ezért az állását :D


Szépek a lányregények ahol tényleg ez történik, de nem a valóságban!

2013. febr. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Ha ballagás után kezd randizni egy nagykorú lánnyal, az miért veszélyeztetné az állását? Abba már tudtommal senki nem szólhat bele, főleg ha nem csak utólagos felvállalásról van szó, hanem amíg a nevelése alatt voltam, nem volt semmi.
2013. febr. 12. 19:54
 9/33 anonim ***** válasza:
de és téged az nem zavar amugy, hogy egy csomo másik lányt is kezelget, és amig neked ő az egyetlen (bár lehet te is dugsz épp másokkal is), addig te CSAK EGY VAGY A SOK KÖZÜL? Egy luk. Egy kis szoponc, semmi több.
2013. febr. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Nincs minek zavarnia, egyikről sincs szó.

Valaki megpróbálhatna érdemben is válaszolni!

2013. febr. 12. 20:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!