Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanár-diák kapcsolatnál a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bratilla kérdése:

Tanár-diák kapcsolatnál a tanárnak, vagy a diáknak kell először lépnie?

Figyelt kérdés

Suli kezdete óta szerelmes vagyok az egyik tanároba, és szeretném, ha a ballagás után kialakulna valami.

Igazából szerintem úgy illene, hogy a férfi kezdeményezzen, de ebben a helyzetben azt olvastam, hogy a diáknak kell "felkínálkozni". És ezt egy lány hogy teheti meg úgy, hogy ne legyen közönséges, és érezhető legyen, hogy komolyan gondolja?


Kérlek, próbáljatok meg ítélkezés nélkül válaszolni, nem én akartam egy tanárba beleszeretni, és már olyan régóta emészt a dolog, gondoltam, megpróbálom, és ki tudja.

18/L és 32/F


2013. febr. 12. 19:29
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

Fura, mint mondtam, objektíven nem ő a leghelyesebb ismerősöm. Akire most gondolok egy magas, vézna srác, de ő a leghelyesebb akit ismerek, nagyon szép az arca.

Ha így érzed, akkor gyúrjál, bár én inkább a rosszindulatodban, és ítélkezéseidben keresném a hibát..

2013. febr. 12. 20:57
 22/33 anonim ***** válasza:
20%

mirét ne születhettem volna én is legalább magasnak? VAgy helyesnek, vagy erös testalkatunak? Vagy legalább valamelyik kettönek ezek közül, esetleg mind3 egyszerre?


azért lettem ilyen gyökér, mert nem születtem szépnek. CSak te ezt sosem fogod megérteni, mert még nem voltál ronda.

2013. febr. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen az egyik osztálytársam meg a töritanárunk között szövődött szerelem.Azóta volt esküvő és van 2 gyerek,már 10 éve együtt vannak.

Szóval,ha tényleg komolyan gondoljátok és kölcsönös a szerelem akkor(és csakis akkor),szerintem megér egy próbát a dolog :-)

Ne migaz,hogy csak a leányregényekben van ilyen.

2013. febr. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

Lennél inkább kedves, segítőkész, udvarias. Izmosodni bármikor tudsz, és a boldog élet titka meg miért lenne a magasság meg a szépfiúság?

És fogalmad sincs, hogy én milyen vagyok, vagy mit értek meg..


A tanár-diák témában még jöhetnek válaszok!

2013. febr. 12. 21:19
 25/33 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


itt is leirja a nő egyik kérdénél, hogy a nőcsábász (akibe szerelmes) az izmos, joképü, magas meg minden, a rendes pasi, meg alacsony szemüveges, pocakos, és hiába rendes a nőben SEMMIT nem mozgat meg.

2013. febr. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
ma 21:19! :) Köszönöm a választ, jó végre ilyet is olvasni. :) Arról sajnos fogalmam sincs, hogy ő mit érez, nem mutat ki semmit. Arról esetleg nem tudsz, hogy náluk milyen részletek voltak, hogy jöttek össze, mekkora volt a korkülönbség és hogy fogadták a családtagok?
2013. febr. 12. 21:21
 27/33 A kérdező kommentje:
Istenem, nézd már meg azt a kérdést. Ott is az a baja a nőnek, hogy már beleszeretett. Ha csak a külső miatt, akkor én nem tudom sajnálni, de saját tapasztalatból mondom, hiába mondja a józan ész, hogy ne, aikor már valakibe szerelmes vagy..
2013. febr. 12. 21:26
 28/33 anonim ***** válasza:
na csak egy olyat mutasson valaki, hogy egy vállalható nő a luzer pocakos hörcsögöt választja a nőcsábász szexisten helyett!!!
2013. febr. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Belső szépségről hallottál már?? Amíg ennyi keserűség és undokság van benned (azokért a tanáros dolgokért még mindig haragszom), addig hogy várod el, hogy veled akarjanak lenni? Inkbb legyél kedves, humoros, udvarias (ez ér a legtöbbet), és ha pocakos vagy, azon tudsz változtatni, nem csak hisztizni kell s szidni a nőket..
2013. febr. 12. 21:35
 30/33 anonim ***** válasza:

21:19 vagyok.

Annyira nem vagyok képben,mert csak egy semleges osztálytársam volt nem barátnő vagy ilyen.Annyit tudok,hogy ott 8 év volt a korkülönbség(szóval kezdő tanársrácról volt szó),és az érettségi évében már együtt is laktak a lány szüleinél.Család bement(lány részéről) a gimibe,az ofőhöz igazgatóhoz,mondták tudnak róla,stb,csak annyi volt,hogy a srác többet nem tanított a ami osztályunkba és kaptunk másik töritanárt.De maradt a suliban.Persze itt nagyban hozzájárult,hogy a szülők tudtak a dologról,és pozitívan álltak hozzá.Ha úgy adják elő,hogy ez a szatír megrontotta a kislánykánkat akkor nyilván lehet az állásába kerül a pasinak,vagy akár még le is sittelhetik kiskorú megrontásáért.Arról nem tudok részleteket mikor,hogy jöttek össze.

2013. febr. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!