Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti szoktatok kezdemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti szoktatok kezdeményezni és hogyan?

Figyelt kérdés
Szeretném kérni, hogy írjatok kort is.

2013. febr. 12. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Én szoktam. Érintésekkel esetleg néha néha rápillantok amikor ő is és közben mosolygok :) flörtölök !
2013. febr. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a korodat megírod?
2013. febr. 12. 20:54
 3/7 anonim ***** válasza:

Viszonzom, ha szemez velem és hosszan néz a szemembe, vissza is mosolygok, olykor lesütöm a szemem, vagy lopva lesem (persze ahhoz néha jól esik, ha én is rajtakapom) és volt már, hogy körmönfont odaillő dolgot találtam ki találka címen, bele is ment, de nem történt meg a találka.


Szóval eddig nem sok hasznát vettem, de kb. így szoktam. Ténylegesen nem hívom meg randira, vagy kajálni, vagy cukrászda vagy ilyesmi, de azért nem rejtem véka alá az érzéseim. Persze ha csak arra adna, amit össze-vissza magyarázok néha, akkor aztán..... (szóval első mindig a szem! annak lehet hinni! főleg ha jó mélyen tudok én is a másik szemébe nézni, vagy pár mp-ig viszonozni)

2013. febr. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 30+ vagyok (3-as válaszoló)
2013. febr. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3-as vagyok


A vége lemaradt: szóval aztán ha nem használ, akkor feladom és más után nézek. De nagyon sokáig várok előtte. (azt hiszem épp most fogok ilyen döntése jutni pár napon belül.... vagy még ma este?)

2013. febr. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem kezdeményezek, azt a pasikra bízom. Jelenleg is párom van.


24l

2013. febr. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok! 16
2013. febr. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!