Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmúltam már 24, és most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúltam már 24, és most megyek majd először discoba?

Figyelt kérdés

Mégis, hogy viselkedjek? Elég visszafogott csaj vagyok..nem is tudom vajon felkér e majd pasi táncolni vagy manapság hogy megy ez??:d

mostanra lettem érettebb..talán..de nem pasizni megyek csak lazulni talán 1x én is megérdemelném.


2013. febr. 13. 22:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Drágaság, ez nem bál, hogy felkérjenek táncolni. Úgy alád fognak kavarni, hogy azon kapod magad, hogy valaki fogdossa a segged.
2013. febr. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Sok múlik azon is, hogy hová mész. Disco és disco között sok a különbség, amúgy meg nem kell csinálnod semmit, majd valaki úgyis odamegy hozzád ha megtetszel neki.
2013. febr. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:

Egyedül semmi féle képpen ne menj :)

Minden féle képpen barátaiddal menj, egyedül nagyon unalmas lesz, nemfogod jól érezni magad, főleg úgy hogy első alkalommal vagy...Én mindig barátokkal megyek és mindig rohatt jól érzem magam:D 15/F

2013. febr. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
A barátaimmal fogok menni, remélem jó lesz, de jó lenne ha lenne pár kedves fiú, de nem nagyon szoktak ismerkedni velem.
2013. febr. 13. 22:08
 5/15 A kérdező kommentje:

Egyetemi buli. De mások kábé naponta járnak.

Furán fogom magam érezni.

2013. febr. 13. 22:10
 6/15 anonim ***** válasza:

hát "kedves fiú"... őőő, nem ez a fajta férfi szokott arrafelé tobzódni

kivéve ha a kedves alatt azt érted, hogy talajrészeg, és rádmászik még mielőtt elkezdenétek beszélni


nyomj le pár felest, és úgy már érezni fogod a dolgot

2013. febr. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Melyik egyetem? Ha SZIE akkor lehet találkozunk :D
2013. febr. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Készülj fel arra, hogy rengeteg taplóval fogsz találkozni. Rengeteg a gyökér, ezzel a tudattal menj oda, és ne akadj fenn mindenen, ha kellemetlen dolog történik veled, megfogják a segged, random le akarnak smárolni, stb. De általában hamar lekopna, ha valaki rámenősen nyomul rád, annak ellenére, hogy elég erősen ellenkezel, akkor ha nincs ott senki sem aki leállítása, menj oda egy szarrá gyúrt kidobóhoz, örül, hogy foglalkozhat valakivel.
2013. febr. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Jó lenne ha lenne társaságom...fiú...

:d

nem taplok kellenek és nem jönnek be a részeg férfiak.

Vannak akik nem isznak?:d

nem szie.

2013. febr. 13. 22:23
 10/15 anonim ***** válasza:
#8: Már megint te, meg a seggfogdosós dumád :DD. Őszintén mondd már meg, hova jársz te bulizni? Valami mucsaröcsögei romadiscoba? Érdekes, hogy ahova mi járunk nem fogdossák randomra a csajok seggét, de ha mégis megtörténik egy nő is tud pofont adni :)
2013. febr. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!