Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szemétség lenne majd ráhajtani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemétség lenne majd ráhajtani? (hosszú távon szerintem annyira nem)

Figyelt kérdés
Egy távoli rokonomnak gondja támadt az egészségével. Elég súlyos (nem halálos, de valószínű nem élhet majd úgy, mint eddig). A felesége pedig régóta érdekel, de eddig úgy láttam, hogy szeretik egymást, most viszont, hogy megváltozik a férje teljesítőképessége gondolom kihat majd a szexuális életükre is és egy 40 éves nőnek azért még bizony vannak szexuális igényei. Ezért én szeretnék majd ráhajtani a nőre. 16 évvel idősebb nálam ugyan, de elég régóta ismerjük egymást ahhoz, hogy ne legyen ciki ilyennel előhozakodni.
2013. febr. 14. 13:14
1 2
 11/15 ASOT ***** válasza:

tudod mit?? szerintem belezúgtál.


Ezen okból nem tudna lebeszélni senki, tedd meg hajrá aztán viseld a következményeit!

2013. febr. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy belezúgtam volna. Az igaz, hogy ha arról lenne szó összejönnék vele komolyabban is (akár élnék is vele együtt), de erre nem hinném, hogy képes lenne és jelenleg én sem vagyok benne biztos, hogy akarnám ezt. Az viszont bőven beleférne (szerintem nála is), hogy rendszeresen, akár napi szinten is kielégítsük egymás szexuális vágyait.
2013. febr. 14. 13:38
 13/15 BubisBublek860 ***** válasza:
Aha...Képzeld magad a csóka helyébe ha te lennél beteg és a te feleségedet is így lenyúlná le valaki...Mellesleg egy rokon...Eléggé aljas húzás lenne.
2013. febr. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Biztos rosszul esne, csakhogy én nem kötnék magam elé úgy senkit azt hiszem.
2013. febr. 14. 13:58
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha ki fog hatni a szexuális életükre, akkor szüksége lesz valakire a nőnek. Ha nem te leszel az, akkor más, de valaki úgyis lesz. De ha te akarsz az lenni, akkor legyél türelmes, most még egy ideig úgysem kapod meg. Aztán kezdhetsz óvatosan puhatolózni.
2013. febr. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!