Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Szerelmes vagyok.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szerelmes vagyok.

Figyelt kérdés
Mit tegyek ha a legjobb fiúbarátomba beleszerettem, akinek viszont a húgom tetszik, de a húgom elutasította és teljesen maga alatt van. Nem bírom nézni ahogy szenved.. de vigasztalni sem tudom mert megőrülök ha azt kell hallgatnom, hogy a húgom miatt szenved... Fogalmam sincs mit tegyek, de én ezt hosszú távon nem bírom.. 19/L

2013. febr. 15. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:
birni fogod nem fogsz bele halni. tapasztalatból mondom .túllépsz rajta majd idővel .ne erőltess semmit.
2013. febr. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már pedig talán az egyetlen esélyed hogy ha most is mellette állsz.
2013. febr. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Figyelj.. én értem mit mondasz.. akibe én vagyok szerelmes, az egyik legjobb barátnőmért van oda. folyamatosan azt kell hallgatnom, hogy utána vágyakozik. de ha erős vagy, és kibírod, akkor hidd el, minden rendben lesz. biztosan találsz majd egy olyan fiút, aki megérdemel téged, és nem kell majd utána sóvárognod nem tudom meddig. :)
2013. febr. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! (:
2013. febr. 17. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!