Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is volt így? Mit kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is volt így? Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy sráccal itt. Átmentünk Facebook-ra (minden este rám írt, egy idő után zavart, már mondhatni nem), és nagy nehezen beadtam a derekamat, és egyik este felhívott. Jót beszélgettünk, csak a hangjából az jött le, hogy egy bizonytalan, 'gyenge jellem', és már az első percben az futott át az agyamon, hogy ilyen pasi nem kell(ene), mert a határozott, magabiztos pasikat szeretem, és ha összejönnénk, biztos én 'hordanám a nadrágot'.


Láttam róla pár képet, de annyira nem az esetem. Mindenképpen találkozni akar velem, mert tetszem neki (külsőleg, belsőleg is). 7 évvel idősebb nálam...


Mit kellene tennem?

19l



2013. febr. 15. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Hátha ő (is) válaszol majd a kérdésedre :D
2013. febr. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jaj, kellemetlen lenne :DDDD
2013. febr. 15. 18:15
 3/8 anonim ***** válasza:

7 évvel idősebb nálad? hmm..

nézd, ha neked nem tetszik, így belsőleg se, akk mondd meg neki amit gondolsz, ne titkolózz.

inkább most tudja meg, minthogy esetleg sajnálatból összejössz vele, abból lehet nagyon szar is.

2013. febr. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mit kellene tenned?Mondd el õszintén mi a szitu.De a hangja alapján tévesen is megítélhetted,nem gondolod?:)Én is megismertem itt egy srácot,beszéltem is vele igen fiatalos csendes hangja volt:),de nem ez számít!A képjei alapján is arra gondoltam nem kell nekem,,,,de hatalmasat tévedtem.Nagyon boldog lennék ha ....szóval szeretem.Az elsõ benyomások csalókák,de te tudod:),a lényeg mindig legyél õszinte mégha nehéz is.
2013. febr. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Tudom, volt már részem olyan kapcsolatban, ahol összejöttem egy olyan sráccal, aki olyan semmilyen volt (szimpatikus volt, meg nem is, el is tudtam vele képzelni egy kapcsolatot, meg nem is), ráadásul az esetem sem volt. Úgy voltam vele, hogy majd kialakul. Elég csúnya vége lett, nem részletemén most :(


Viszont a srác tudja, hogy a képben van nekem egy másik pasi...

2013. febr. 15. 18:18
 6/8 anonim ***** válasza:
A te boldogságod csak te tudod megválasztani.Akit szeretsz azzal maradj a másiknak pedig mondd el,hogy nem akarod és kb. ennyike.:)
2013. febr. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
...akivel boldog lennék, azt nem érdeklem :(
2013. febr. 15. 18:23
 8/8 anonim ***** válasza:

A találkozónak semmi értelme sincs mert nem kéne neked se így se úgy, mond le a találkoztó és minél hamarabb fejezd ezt be vele, mert csak elkalandozik folyamatosan, nem kell.


El kell viselned ha lerib*ncoz de ez belefér.

2013. febr. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!