Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim azt kérik, mivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim azt kérik, mivel művész lelkületű vagyok ne keressek megértőlányt, helyette inkább tomboljam ki magam, mit tegyek? 19F

Figyelt kérdés

Tudom hogy csak jót akarnak nekem és hogy ismernek is, de én nem apa vagyok akinek egyszerre 12 csaja volt 20 évesen és 2 anya mellett még 2 barátnője akivel anyát csalta. Tudom hogy a fiatalsáh egyszeri és mulandó dolog, de én ezzel azt kezdek amit akarok. Az fáj nekem, hogy ha tudják, én másképpen vagyok összerakva mint a legtöbb korombeli miért akarnak engem megváltoztatni felszínessé? Megértem hogy így sikeresebb lennék ès több barátom lenne, de ezek úgyis rövid életű hazugágok lennének. Nekem a mindenem a rajz, a szìnek ès az őnkifrkezés, arról én nem tehetek hogy jó része nem tart igényt errey, de arról viszont igen hogy nincs csajom ezt elismerem. Az ifrális fèrfi buta, felszínes, személyiséget hazudik be, dúrva és hamis, #én nem mondok olyanokat hogy "felsőbb rendű vagyok" egyszerűen csak más. Mindenkinek lehet egyedi ízlése és természetesen a fent leírtak nem vonatkoznak mindenkire. A volt barátnőm azèrt dobott ki merz nem voltam hajlandó kiabálni vele ahogyan ő tette mindig mert én emberként szerettem volna őt kezelni. Az ilyesmi az amire én nem vagyok vevő. Természetesen aláztak már meg azért mert virágot adtam lánynak, rajzoltam neki és verset is írtam, de én igénylem azt hogy udvarolhassak és kefves lehessek.


Mit tegyeky?


2013. febr. 15. 19:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Amit te akarsz. 19 évesen már önállóbb lehetnél ezzel kapcsolatban.
2013. febr. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Maradj önmagad. Majd találsz olyat, aki értékel úgy, ahogy vagy. Ha megakarnál változni mások miatt, akkor magadat is átvernéd.


Tudom én milyen ez, én se vagyok a legnépszerűbb a dolgok miatt amiket szeretek és mert nem úgy viselkedek sokszor, ami elvárt (részen fetrengés, káromkodás, sértegetés, stb).

2013. febr. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha ez igaz, nem tudok mit mondani, elég hihetetlennek tűnik. Én örülnék egy olyan fiúnak aki virágot ad velem, és mivel nem szeretek veszekedni, az is tetszene, ha nem kiabálna velem a fiú. Nekem sajnos csak olyan barátaim voltak, akiknél a romantika kimerűl a melltartó kikapcsolásában. =( 19L
2013. febr. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
van olyan, h az ember fia/lánya úgy érzik, nem illik abba a családba, h születhetett oda? te is ilyen vagy, járd a saját utad
2013. febr. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Azt csináld, ami neked jólesik. A művészeti világban biztos találsz majd olyan lányt, aki pont rád vadászik. :)
2013. febr. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
call me maybe :D
2013. febr. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

jah vmi művészes helyen keress. amúgy az ilyen viselkedést nem tartják férfiasnak, különben én határozottabb vagyok mégse volt nőm még úgy igazán

f19

2013. febr. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy egy dráma szakkör jó lenne nekem! ;-)
2013. febr. 16. 11:28
 9/11 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, vagy bármi művészeti dolog és ismerkedj ott. :)
2013. febr. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
a művészlelkületű embereket preferáltam mindig, de sose hoz össze a sors eggyel se... mert a mai világ rohan és megmarad a felszínen, nincs senki aki, az élet mögé nézne, vagy mélyebb rétegekbe evezne. Ezért van az, hogy mindenki szórakozni akar csak(ami csak a feszültség oldásra jó maximum és, hogy kiszakadjunk az üres űrből, de csak ha magunkra fókuszálunk). Én lány vagyok, de nem igazán találkoztam ilyesmi beállítottságú emberrel, kivéve a legjobb barátnőmet... és ha már felszín- igen megtévesztő, mert sokan felvesznek ilyesmi hóbort 'művészi' stílust látszatként fémjelezve. Elkeserítő.
2013. febr. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!