Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányoknak sír a szájuk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak sír a szájuk, hogy miért ilyen bunkók a pasik?!

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy itt BP-n utaztam tömegközlekedéssel, és a busz szinte dugig volt, én ültem, de mellettem vagy 5 lány állt, és szinte már nyomorogtak, átadtam a helyet az 1iknek, de meg sem köszönte/köszönték, ráadásul még ki is röhögtek....-.-\'


A másik szitu meg:

ahogy egy épületbe mentünk befele(ott is tömegnyomorXD)véletlenül meglöktem 1 lányt, aki beszélgetett a barátnőjével, és mondtam:

én-Bocsi.

ő: Nem engem löktél meg, hanem a barátnőmet.

én ránézek, és: Hát akkor tőled bocsi!XD

Ők is elkezdtek nevetni -.-\'


Am. már komolyan azt gondolom, hogy leszek bunkó, őket legalább "megbecsülik" a csajok, nemcsak kiröhögik.Jah és csúnya sem vagyok, helyesnek mondott srác vagyok,csak ezt nem értem, hogy minek kell kiröhögni, mikor mondhatjuk azt is, hogy "rendes" voltam velük.De ezek szerint a rendes fiúkat a lányok a lúzerek közé sorolják, akiken röhögni kell.-.-\'


Máshol is ilyenek a lányok, vagy csak itt. BP-n?!


Fiúk. veletek is volt már iylen?Nah és vajon min nevethettek a csajok?!Nektek lányok, mi a véleményetek? Mikor csináltok "ilyesmiket"??


Koer,és nemet is légyszi!


17/F

U.I:Elnézést a kissé "ideges" megfogalmazásért, csak most egy kicsit mérges is vagyok.


2009. szept. 7. 15:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%

BP tele van ilyen f@szpar@sztokkal, mindegy, hogy fiú-e vagy lány. Ezen ne lepődj meg. Tényleg vannak szörnyen bunkó emberek meg idióta kistinik vagy mi a fenének hívják már őket. Mindegy, szánalmas. Pedig rendes srácnak tánsz, ne változtass nagyon magadon, valaki majd így fog szeretni ;)


Egy pesti 19 éves lány

2009. szept. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%

De jó lenne, ha felénk is ilyen fiúk lennének. :D Itt mindegyik majd' felborít, aztán még meg se nézi, hogy túléltem-e, esetleg rámripakodik, hogy miért nem tudtam arrébbmenni.

Amúgy szerintem a lányok nem bunkóságból nevettek ki, hanem biztos bejöttél nekik :D

16L

2009. szept. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél bunkó, továbbra is kérj bocsánatot ha véletlenül meglöksz valakit és ha úgy gondolod, add át a helyet, nem sokan tennék meg szóval büszke lehetsz rá. Az hogy valaki bunkó paraszt módon fogadja ezt az nem a te sarad, te jogosan érezheted magad jól mert udvarias voltál, és aki erre kinevet az elég szánalmas létforma. Csak így tovább, ne hagyd hogy pár paraszt megváltoztasson! (25F)
2009. szept. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi "vidéken" is vannak ilyenek.Csak (dunaújvárosba járok suliba de falunk lakok) itt a városfélébe" eddig sose wolt ilyen szitu ha haverokkal vagyunk, de 1x volt már rá példa h beszóltak de akkor is csapatba voltak, pedigők lehettek 12 évesek én meg 16 , de nem lett semmi, finoman elküldtem az anyjukba azt mentem tovább te se törődj ilyen kur**kkal.

17f

2009. szept. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

hát arrafele amerre én lakom egy fiú se adná át nekem a helyét... nem veled van a gond, megnyugodhatsz!!! de sztem nem érdemes az ilyenekkel kedvesnek lenned, max ha látsz egy terhes anyukát vagy egy öreget annak add át a helyed, ők hálásak lesznek!

egy 18 éves lány

2009. szept. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem teljesen korrekt voltál.

A baj azokkal a lányokkal van, akik kinevettek.

Szerintem maradj továbbra is kedves, mert az épeszű csajok nem fognak kinevetni, és az írásodból arra következtetek, hogy rendes srác lehetsz.

Nekem személy szerint jól esne, ha az aki véletlenül nekem jön bocsánatot kér, vagy, ha valaki átadja a helyet. Azonban tőlem nem kértek bocsánatot, és a helyet sem adták még át, úgyhogy ez van. Azonban, ha tőlem kérnél ilyen formán bocsánatot, azt mondanám, hogy: "ok, semmi baj." De én sosem szoktam kinevetni senkit sem.

Azonban Budapesten nem szokás átadni a helyet. Én is jártam fel Pestre suli miatt, és ott egyszer ezt nyíltan a szemembe is mondták, hogy az ott nem szokás...

Mondjuk én vidéki vagyok (de megyeszékhelyen élek), és nekem az a furcsa, hogy nem adják át a helyet a fővárosiaknak meg az ha átadják.

Persze ők sokan vannak, nincs is idejük figyelni egymásra, mert folyton rohannak.

Az épeszű csajok nem fogják a magad fajta rendes fiúkat a lúzerek közé sorolni, ne aggódj, csak azok a butácska tini lányok tesznek ilyet, akik még nem nőttek ki a járókából, de velük meg ne törődj, és kész, foglalkozz azokkal, akikkel érdemes.

21/L

2009. szept. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Hahol én lakom az egy kis megyeszékhely. Itt is sajnos a kiscsajok olyanok mint Budapesten. Aki meg rendes az nem szól egy szót sem. Inkább háttérbe szorul. Személy szerint nem szokta kinevetni azt aki tőlem kér elnézést, mert meglökött véletelnül vagy átadja a buszon a helyét. Igen te a lehtő legjobban viselkedtél. Azok a lányok mindenkit kinevetnek ha bunkó ha nem. Legalább is erre felénk. Neveletlenek.
2009. szept. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Látod látod!

Ha bunkó vagy sírnak, ha nem vagy bunkó akkor meg röhögnek.


Amúgy nem is értem, én debreceni vagyok, itt sosincs ilyen hogy valaki kiröhögné a másikat. :S legalábbis buszon. :D max azért röhögnek, mert azt hiszik hogy k*vára menők, divatosak, és hogy ez a 'átadom a helyet' cucc már kiment a divatból.. sz*rd le őket. :D

2009. szept. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

ne felejtsd el,hogy ha 1 nél több lány van egy helyen,akkor azok már mindenen vihognak!!!!

persze úgygondolom mi mások voltunk régen, de nálunk (18éves lány vagyok) nagyon megbecsülés tárgya egy rendes srác, sőt, irigység kiváltó ok! úgyhogy ilyen legyél,többet érsz vele!!!

2009. szept. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak feléd sodorja a bunkókat a szél, de én pesten (igaz fősulin) amikor előreengedem őket ajtónál stb... akkor mindig megköszönik:D És sztem se legyél bunkó, maradj meg olyannak , amilyen vagy.
2009. szept. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!