Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Emberek! Miért pontoztok le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emberek! Miért pontoztok le hasznos (tehát érdemi) válaszokat csak azért, mert nem értettek vele egyet? Vagy csak úgy?

Figyelt kérdés

2013. febr. 16. 19:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert összekeverik ezt az oldalt a Facebook-kal és a zöld kezecskét like-gombnak nézik! :)
2013. febr. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
63%

nagyon ritkán értékelek, ha igen, akkor zöld kezet nyomok

ha kiveri a biztosítékot inkább jelentem a választ

gondolom sokan nem értenek egyet az adott válasszal

vagy akinek kinn van a neve, és valaki nem csíp a korábbi válaszaid alapján, egyből lenyom :)

2013. febr. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Mert:


1) Nem tudnak olvasni, csak tetszenek nekik a színek.

2) Képtelenek értelmezni egy mondatot és a szavakat egymástól megkülönböztetni (Tetszik vs. Hasznos)

3) Annyira üres az életük, hogy mások "bántásával" akarják megtölteni

4) Azt hiszik ez vicces

5) Buták, mert azt hiszik ez a véleménynyilvánítás egy formája

2013. febr. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ez a funkció így teljesen értelmét veszti, mert nem látszik valakiről, hogy troll vagy tényleg normális válaszokat ad.
2013. febr. 16. 19:50
 5/18 anonim ***** válasza:
54%

én is gyakran vagyok úgy vele hogy hiába hasznos a válaszom,és rendes választ is adott a kérdésre(ami mostanában elég ritka),de csak azért mert nem felet meg nekik jött a negatív értékelés

a másik kedvencem amikor a kérdező mindenkinél okosabbnak képzeli magát és mindegy hogy mit írunk közli hogy ez nem úgy van,tévedünk,azt meg lényegtelen hogy ha tényleg olyan jól tudná akkor nem kéne kérdeznie

2013. febr. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
69%
Én vagy zöld kezet adok ha hasznos, vagy semmilyet ha primitiv.
2013. febr. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
az eslőnek van igaza.
2013. febr. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
54%
Talán azért, mert neki más a véleménye. Ezt is el kell fogadni. Egy időben kipróbáltam, hogy mindenkinek olyan választ írtam, amire vágyott. Majdnem az első helyre kerültem. Amióta a véleményemet írom, lebarmoznak, és lepontoznak. Egy másik kategóriában valaki lehü lyézte a saját édesanyját, mert bele mert szólni a baba fürdetésébe, és öltöztetésébe. Én csak annyit írtam, hogy azért nem lenne szabad valakinek a saját édesanyját, a baba nagymamáját lehü lyézni. Bele döngöltek a padlóba a válaszokkal. Nem érdekel a pontszám. A véleményemet írom meg. Mindenki azt a gombot nyomja amit akar. A véleményem marad.
2013. febr. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
54%

Jó kérdés...

Engem általában lepontoznak, mert ha tetszik a válasz, ha nem, én leírom a véleményem. Persze nem csak úgy random. Tehát hasznos. De hát valaki facebooknak hiszi ezt az oldalt.

Mindegy már csak néha idegesít.

2013. febr. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Ezt értem, de elvileg nem erre találták ki. Nem népszerűség jelzésére. Engem is félrevezetett először, de aztán láttam, hogy teljesen normális válaszadók, akiket többször láttam, 70-80%-on vannak. A 90-100%-osok tényleg nyaliznak, és vannak a 40% alattiak, na ők általában trollok.
2013. febr. 16. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!