Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Emberek! Miért pontoztok le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emberek! Miért pontoztok le hasznos (tehát érdemi) válaszokat csak azért, mert nem értettek vele egyet? Vagy csak úgy?

Figyelt kérdés

2013. febr. 16. 19:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én láttam már Trollt is 100%- on. Ha a kérdés olyan, nem is lehet rá válaszolni, csak Trollkodni:
2013. febr. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Más a trollkodás, amikor néha az ember kínjában már hülyeséget válaszol, és más az, amikor valakin észreveszem, hogy szándékosan gonoszkodik. És nem azért, mert rossz napja volt.
2013. febr. 16. 21:07
 13/18 anonim ***** válasza:
60%

Na ácsi...Olvasd csak el mi van a szavazás mellett?

"Hasznos számodra ez a válasz?"

Naugye, hogy így már egészen más a leányzó fekvése? :)

2013. febr. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ettől még nem más a leányzó fekvése... És alapból hülyeség is, hogy a kommentelők is szavazhatnak. Szerintem leginkább a kérdés kiírójának kellene pontoznia a válaszokat, hogy az neki hasznos volt-e, vagy nem, vagy csak félig.

Az meg, hogy nem tetszik valaki válasza, pl. őt nem zavarja, hogy a pasija minden nőt megnéz, de engem igen, ezért én nem nyomok neki nem hasznos válasz gombot, mert saját véleménye.

De, ha valaki már téríteni akar, hogy de a hűség az rossz, mert az ember nem monogám, akkor arra már nyomok egy nem hasznos válasz gombot.


Na, mindegy. Hülyeség az egész úgy, ahogy van. Szerintem nem kéne, hogy a válaszadók is szavazhassanak.

2013. febr. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
* mármint, ha az én pasim megnéz más nőket.
2013. febr. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
szerintem is jó ötlet, hogy csak a kérdés feltevője szavazzon.
2013. febr. 17. 13:30
 17/18 anonim válasza:

Alapvetően minden ember magáért van maga érdekli a maga hasznát érdekeit nézi akkor kedves ha haszna van belőle.Én dolgoztam emberekkel vendéglátásban és kereskedelemben is de magánemberként töltöttem fel segítségnyújtásként torrenteket blogot is írtam fórumokon you tubon is fent vagyok mind olyan céllal hogy segítsek másoknak.Alapvetően azt kell mondjam ha neked nincs hasznod belőle akkor senkinek semmit.Az emberek nem érdemlik meg hogy önzetlenül segítsenek nekik,sokan nem hogy hálásak még beléd is rúgnak.Senkivel nem szabad bizalmasnak lenni visszaélnek vele,ha téged nem segít az adott illető hasznod se lehet belőle akkor senkiért semmit egy lépést se.Kihasználni hasznot húzni erre valóak az emberek.Akik normálisak fogjanak össze mert azok viszik valamíre,aki segitőkész jóindulatú azt viszonozni kell de ezenkívül senkinek semmit.Én több téren is kipróbáltam mi van ha önzetlenül segítek ismeretlen embereknek, arra jutottam ezt az emberek nem érdemlik meg ha összeségében veszem őket hogy ákár a kis ujját nyújtsa nekik az ember arra valóak hogy hasznot huzzanak belőlük semmi másra, és aki mást tesz csak magával szúr ki mert visszaélnek vele.Aki kiérdemli veled szemben azon érdemes segíteni ahhoz úgy is kell hozzáálni,de csak úgy valakin segíteni ezt egyenesen nem szabad.Vannak akiknek semmi nem jó csak a rosszat nézi ezekbe csak belerúgni kell mert ezeken ha segítesz csak áttaposnak rajtad.Senki nehigyje hogy van olyan hogy valami ingyen van, a kedvesség jószándék sincs ingyen az ember minden cselekedetében benne van hogy valami olyanért teszi hogy valami haszna lesz belőle.



„Emberek! Miért pontoztok le hasznos (tehát érdemi) válaszokat csak azért, mert nem értettek vele egyet? Vagy csak úgy?”

Azért mert sok a mocskos szemét undorító patkány ember,ezeknek nem adni kell csak elvenni tőlük és beléjük rúgni!

Ez valahol összegében az embereket minősíti és kimutatja az emberek valódi mivoltját,mivel semmit nem lehet tudni az értékelőröl.A tökös emberek nyíltan megmondják a véleményüket ezek mind gerinctelen sunyi kis vesztes degenerált alulművelt beképzelt troll lúzerek,.Ami van azt nem ezeknek lehet köszönni ezek csak pusztítanak, ezeket az embereket egyszerűen semmibe kell venni nem szabad vitába szállni velük figyelmen kívül kell hagyni a hozzászólásaikat.Ezek az életben mind sunyi szemét vesztes nyifinyafi tanulatlan lúzerek.Az hogy nézhettek ingyen filmeket,letölthettek ingyen programokat,a TOR ral titkosíthatjátok a kapcsolatotokat olyan országokban ahol cseszegetik a nethasználókat,hogy megváloszolják pl itt pár tróger kérdését mi már ezer helyen le van írva de nem ismeri a googlét a lusta kérdező és még mindig válaszolnak neki,ezt mind pár jó szándékú embernek köszönhetitek.

2013. jún. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Most nézd meg az enyémet:)

Pedig csak őszinte vagyok,ezért pontoznak le,de most megdöntöm a rekordot ha volt valaha is,mondjuk lenyomatom úgy 10%-ra.

2013. aug. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!