Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még nem volt barátnőm, és ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még nem volt barátnőm, és ez engem nagyon frusztrál, hogyan ismerkedjek lányokkal?

Figyelt kérdés
Főiskolára járok lassan 20 éves leszek, és még nem volt barátnőm:( Már lassan a kétségbeesés kerülget emiatt. Sztem nem vagyok olyan csúnya(bár ez csak személyes vélemény, mivel még mástól nem volt szerencsém megkérdezni, viszont nem vagyok kövér meg ilyesmi szoval azért gondolom). Az a baj hogy amikor eldöntöm, hogy na most itt az idő, akkor elkezdek gondolkozni, hogy mit csináljak, mit mondjak, hogy mondjak, és a végén arra lyukadok ki ,hogy ááá hagyjuk, úgyse tetszenék neki, meg különben se tudnék mit mondani. Segítségeteket kérném, hogy mit tegyek?
2009. szept. 8. 17:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Az eleve jó, hogy fősulira jársz, ott szerintem eleve sok lehetőség van ismerkedni. Az egyik lehetőség az, ha nem mész elébe a dolgoknak. 20 évesen bőven lehet még sok barátnőd:). Ha vársz, előbb-utóbb lesz olyan lány, akivel eleve már ismerősek lesztek egymásnak, (mert pl. egy órára, vagy egy csoportba jártok)és tetszetek is egymásnak kölcsönösen. Akkor már csak beszélgetni kell, akár semleges dolgokról. A többi jön magától. Vagy ha nagyon szeretnél barátnőd, elébe is mehetsz a dolgoknak, és ismerkedhetsz ismeretlen lányokkal is:). Sose gondolj előre negatív dolgokat, hogy á, úgyse tetszenél. Mert ezt sose lehet tudni. A fősulis könyvtárak általában nagyok, sok emberrel. Ott is tudsz lányokkal beszélgetni. Vagy ha sokat utazol, ismerkedhetsz akár távolsági buszon is.
2009. szept. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
18:16 vagyok megint. Egyébként L/21. Szerintem ha normálisan, nem bunkón mész oda egy lányhoz, és kezdesz vele beszélgetni, akkor olyan rossz dolog nem történhet. A legtöbb lánynak imponál, ha ismerkedni akarnak vele, akár bevallja, akár nem. Az viszont fontos, hogy figyeld a jeleket. Ha beszélgetni kezdtek és visszakérdez, nem elutasítóak a gesztusai, akkor biztos te is szimpatikus vagy neki. Csak fontos, hogy lehetőleg olyankor menj oda egy lányhoz, mikor épp láthatóan ráér, nem siet épp valahova, vagy valamivel. Mert akkor nagy valószínűséggel lekoptat majd. Előbb-utóbb fog ez sikerülni, és lesz egy kedves, csinos barátnőd, majd meglátod.
2009. szept. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És amikor épp nem 5 barátnőjével van?
2009. szept. 8. 18:25
 4/10 A kérdező kommentje:
Mer ez szokott még probléma lenni:D Na meg az az átkozott mujaságom, de ez ellen muszáj leszek tenni:D
2009. szept. 8. 18:26
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem jobb akkor odamenni egy lányhoz, amikor egyedül van. Velem ismerkedett már fiú a buszmegállóban is. Távolsági busz volt, és mindketten azzal utaztunk hónapok óta. Mivel normális volt és tök normális dolgokról kezdett velem beszélgetni, nem utasítottam vissza, beszélgettünk többször. Az ilyen szitukkal szerintem nem veszíthetsz semmit. Mert ha nem is tetszel végül is a lánynak, akkor sem veszítesz semmit, de beszélgettetek egy jót. Egy barátnőmet pedig előfordult már, hogy az egyetemi könyvtárban szólították le. Mivel normális volt a srác, és neki sem kellett sietni, nem hajtotta el a fenébe, hanem beszélgetett vele. Hidd el, sok lány van, akinek épp nincs barátja, és szívesen veszi, ha valaki ismerkedni akar vele:).
2009. szept. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Egyébként én nem iszok, nem cigizek, nem stb... de ezek általában manapság már hátrány:S
2009. szept. 8. 18:48
 7/10 anonim ***** válasza:

sztem regelj valami netes társkeresőbe ott dumálj csajokkal talizz is párral ne csak 1-re izgulj rá ha nem jön össze ott van másik 100. ha már nem izgulsz a taliknál már jó úton haladsz. előbb utóbb biztos össze jön.

később már bulikba is ismerkedhetsz egy kis piával még oldottabban is megy.:)

2009. szept. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Még1szer: nem iszok! Bulis kis pi%%áktól mentsen meg az ég... és még az hogy nem egyéjszakás kalandra vágyom, hanem olyanra akit lehet szeretni.
2009. szept. 8. 19:20
 9/10 anonim ***** válasza:

a kigondolt beszédre csak annyit h találj ki valami alapot

utána 1 folytató kérdést és ennyi a többi legyen a véletlenre bízva :)

2009. szept. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ki bszélt itt kis p*csákról? nem kell annyit igyál hogy a saját hányásodba fetrengj annyit amitől jól érzed magad ez az egészséges. de iylen hozzáálással nem nagyon lesz barátnőd.

mér lenne mindenki p*csa? talán nem azokhoz kell odamenni.

2009. szept. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!