Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti befogadnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti befogadnátok a legjobb barátnőtöket?

Figyelt kérdés

A 19 éves barátnőm lebukott a szülei előtt. Egy lánnyal találták az ágyban félreérthetetlen helyzetben. Az édesanyja felháborodásában elküldte otthonról. Mivel én egyedül élek, és van hely ahol el lehet, megkért, hogy addig amíg rendeződik a helyzete, addig hagy lakjon nálam. Most itt lakik tegnap óta, de nem tudni, hogy meddig tarthat ez a helyzet. Egyébként normális esetben nem zavarna.Ti befogadnátok? És ha igen, meddig?

És nem fogják rólam is azt gondolni, hogy a lányokat szeretem? Én ellenzem egyébként az azonos nemű kapcsolatot, vagy is nem ellenzem, hanem én nem vagyok ilyen. Mit tegyek? Meddig segítség ez, hogy itt lakik?

Tanácstalan vagyok.



2013. febr. 20. 14:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ha valaki megkérdezi, megmondod, hogy azért fogadtad be, mert a barátnőd. Ennyi :)
2013. febr. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nyugi, a fiúk többsége nem ilyen kombinálós.:)
2013. febr. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Egyetértek azokkal, akik szerint mások esetleges véleménye ne befolyásoljon, a legjobb barátnőd a legjobb barátnőd. Segíted és kész.

Ha a srácok elkezdenek kombinálni... hát, engem fiúként ha lehet, 2x annyira érdekel egy lányok felé nyitott lány. Érdekelne, "mennyire az" az illető. Kifejezetten jó ismerkedős téma. ;)

Ami pedig az anyukát illeti, hát nagy eszetlenséget csinált. Remélhetőleg észhez tér, hogy egy "idegen" hetero lány jobban szereti a lányát, mint ő maga, és ez így nincs rendjén...

Az ilyen szülővel olyan szívesen elbeszélgetnék.

2013. febr. 21. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Hát csak, hogy a fejleményekről beszámoljak, a barátnőm édesanyja ma itt volt egész délelőtt, és beszélgettek egymással, végig sírták együtt az egész délelőttöt, de a barátnőm nem ment haza. Nem haraggal váltak el, de ,hogy mit beszéltek, azt nem tudom. Elég az, hogy az ablakból láttam, amikor a kertkapuban elköszöntek egymástól megpuszilták egymást. Hát ez már nem semmi!
2013. febr. 21. 18:34
 15/16 anonim ***** válasza:
Ez már azért jobban hangzik, remélem, fel tudják dolgozni.
2013. febr. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Úgy bírom, hogy egy ilyenért akkora hisztit csapnak emberek... kidobni a gyerekedet, meg sírni, meg vigyázni, nehogy "lebukj". Mintha emberölés lenne leszbikusnak lenni vagy nem is tudom. Szánalmas.

A fejlemény jól hangzik, remélhetőleg ezzel meg is oldódik rövid úton a dolog. :)

2013. febr. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!