Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első randin ez elég gáz nem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin ez elég gáz nem? Megnéztem egy másik csaj seg. Gét feltünően?

Figyelt kérdés

Észre vette..igaz nevetett a "bajsza" alatt:D Szerintetek mit gondolt?

Beültünk kajálni valahova és elment mellettem egy csaj,elég jó bőr volt,automatikusan megnéztem a seg.gét.A lány akivel voltam el mosolydot..lehet még tetzett is neki?


2013. febr. 21. 17:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet hogy kínjában mosolyodott el. Azért ezt nem illene...
2013. febr. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Gondolom megállapította, hogy igazi férfi vagy ... egy jó segget minden körülmények között megbámulsz :-D
2013. febr. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Bunkosag :/
2013. febr. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

ma 17:24



Nem direkt volt,meg feletkeztem magamról.Mert ha egyedül vagyok akkor szoktam stírőlni a csajok popsiját.Kicsit zavarba is voltam..nem kínjába,inkább az volt az arcára írva hogy micsoda kis huncut vagy:D Legalábbis ezt olvastam ki belőle:)

2013. febr. 21. 17:26
 5/11 anonim ***** válasza:

Az ő nevében nem tudok nyilatkozni, de nekem biztosan nem tetszett volna.

24N

2013. febr. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy azt is leszűrte mennyire érdekled ha már rögtön az első randin más nők seggét bámulod öreg.
2013. febr. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

ma 17:32


Vszinü..de én ilyen vagyok,attól még érdekel engem ő.Nem vakságot fogadok..nézés az nem jelent semmit.Hozzá szoktam mert ha egyedül megyek akkor mindig megnézem egy két jó csaj kis popsiját.Nem vakságot fogadok...

2013. febr. 21. 17:35
 8/11 anonim ***** válasza:
17.32-es vagyok, én is megnézem a nőket, csak nem első randin. egyébként nem ítélkezem senki felett.
2013. febr. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

ma 17:39



Akkor ne állszenteskedj itt.Én legalább nem játszom meg magam.Legalább az elején látja hogy ilyen vagyok.Mi a különbség ha 1 hónap után derül ez ki?Öreg...

2013. febr. 21. 17:41
 10/11 anonim ***** válasza:
ha te ilyen vagy, akkor úgy is fog viszonyulni hozzád a csaj.
2013. febr. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!