Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első randin ez elég gáz nem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin ez elég gáz nem? Megnéztem egy másik csaj seg. Gét feltünően?

Figyelt kérdés

Észre vette..igaz nevetett a "bajsza" alatt:D Szerintetek mit gondolt?

Beültünk kajálni valahova és elment mellettem egy csaj,elég jó bőr volt,automatikusan megnéztem a seg.gét.A lány akivel voltam el mosolydot..lehet még tetzett is neki?


2013. febr. 21. 17:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én is jártam már így, csak akkor a pasi a felszolgáló lány mellét nézte folyamatosan, elég feltűnően. Én is elmosolyodtam rajta, de csak mert nem tudtam mit csinálni kínomban, magamban kb. azt gondoltam, hogy bunkó, kretén és még életében nem látott nőt, ha ilyenkor sem tud magára figyelni.
2013. febr. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!