Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki egy bizonyos életkorig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki egy bizonyos életkorig nem volt nővel, továbbra se lesz soha?

Figyelt kérdés
2013. febr. 22. 10:07
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%

Igen.

Pl. egy 100 évesnek nagy rá az esélye...

2013. febr. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
4%
Mar leirtuk 100x azt a bizonyos kort, ami utan nincs eselyed lefekudni novel, ha addig nem voltal.
2013. febr. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
21%
Ez így van, ha olyan a gondolkodása mint neked. De ne csüggedj, nem vagy egyedül. Bár én inkább keresek ha épp nincs. De most épp van, szóval megyek és meghágom még kétszer, a biztonság kedvéért...
2013. febr. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
25%

Sajnálom, de ki kívánkozik belőlem.

Végeztél már IQ vizsgálatit? Milyen volt az eredmény? 70-et elérted?

2013. febr. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
IQ-nak semmi köze ehhez, mellőzd már kérlek. Kösz.
2013. febr. 22. 10:24
 6/26 anonim ***** válasza:
87%
ez nem feltétlenül igaz, de sajna van benne ráció. Én 26 éves vagyok, és még csak nem is randiztam, pedig elég sokat próbálkoztam már lányokkal. Ennek ellenére nem hiszem, hogy ez a helyzet soha sem fog megváltozni. Jó, az szinte biztos, hogy sosem leszek olyan, aki miatt olvadoznak a nők, de nekem elég egy is, akivel leélhetem majd az életem.
2013. febr. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Én veled ellentétben alig próbálkoztam. Sőt, az utolsó kísérletem is kb. 4 éve volt.
2013. febr. 22. 10:39
 8/26 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem is próbálkozol miért rinyálsz itt állandóan?
2013. febr. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
72%

Így mégis mit vársz?



Ha elküldtél volna egy társkeresőn 200 levelet, ami nem nagy szám, és 0 jelzett volna vissza akkor azt írom hogy oké értelek.


Vagy ha bármi módon beszélgettél volna valakivel (lányok) és mindegyik passzív lett volna az irányodba, akkor szintén oké, értelek.


de 4 éve semmi, akkor mégis mit vársz? Valaki majd bekopog az ajtódon és azt mondja hogy a barátnőd vagyok mától...

2013. febr. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
21%
Valószínűleg igen. Aki nem csúnya, az 20 éves kor alatt általában elveszti a szüzességét, de aki csúnya, az jó eséllyel soha nem fogja.
2013. febr. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!