Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 19-24 éves srácok, ti hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19-24 éves srácok, ti hogy viszonyulnátok ehhez?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok és sajnos már most lóg a cicim. Valami kötőszöveti problémám van, ezért lazák a kötőszöveti rostjaim és könnyen megnyúlnak. Ráadásul kicsit duci vagyok...szóval ilyen elcseszett :(

Emiatt eléggé visszahúzódó és csendes vagyok, félek, hogy kinevetnek, még soha nem volt barátom és még ha valakit érdekelnék is, emiatt nem merek közeledni senkihez.

Ti erről hogy vélekedtek? Kérlek legyetek őszinték


2013. febr. 22. 14:14
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Ők nem is annyira ducik,ha hasonló vagy,azzal nincs semmi baj.

A nagy mellek meg am is "lógósabbnak" tűnnek,sztem azzal sem lehet nagy gond,persze egy kép sokat segítene.:P

2013. febr. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Ha a duciságod miatt még önbizalomhiányosabb vagy, akkor sportolj és fogyj egy picit. A képen, amit küldtél, jó alakú nők voltak, szerintem nem kell a duciság miatt aggódnod, de attól még az a kérdés, hogy te hogy érzed jól magad.

A mell pedig korántsem annyira fontos, mint azt a legtöbb lány hiszi. Képet nem láttunk, szóval konkrét véleményt nem tudok mondani, de általában elmondható, hogy a lányok eltúlozzák a mellük tökéletlenségeit és túlságosan aggódnak miatta. Akinek tetszel, annak a melled is minden bizonnyal tetszeni fog.


Tegyél meg mindent azért, hogy jól érezd magad a bőrödben, szocializálódj többet, a sportot pedig mindenkinek ajánlom, nagyon jót tesz testnek-léleknek.

2013. febr. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem 18 évesen, hogy lógjon valakinek a melle, ez elég korai. Az később sokkal rosszabb lesz, még nagyon fiatal vagy, feszesnek kéne lennie.


De, a jó az egészben az, hogy van megoldás. :) Minden csak pénztárcától függ.


Ha van elég lóvétok, akkor plasztika, pikk-pakk felvarrják, olyan lesz, mint ha új lenne. :)

Ha nincs sok pénz, akkor feszesítő krémekkel lehet szépen kenni, masszírozgatni, megpróbálni mindenképpen megéri.


Na meg természetesen le kéne fogyni. Nem vagy kövér, de a kép alapján elég husi. Nem kell csont soványnak lenned, de a későbbi egészséged érdekében is azt javaslom, hogy fogyj le. :) Ha ezt megteszed, szerintem nem lesz gond. 10-15 kiló lemegy, és olyan önbizalmad lesz, hogy csak na! :)

2013. febr. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Ne keseredj el. Hidd el tényleg teljesen átérzem a helyzeted. Én is ugyanígy volt egész addig, amíg 17,5 évesen megismertem a páromat. Neten ismerkedtünk meg, mert nekem komplexusaim voltak a külsőm miatt, ő meg egyszerűen nehezen ismerkedik emberekkel. Aztán minden sínre került hamar. Ketten már könnyebben megy minden, én kaptam tőle önbizalmat, ő pedig sokkal nyitottabb lett másokkal. Vele csókolóztam előszőr, ő vette el a szűzességem és már több mint 9 éve együtt vagyunk. Közös lakásunk van és az esküvőnket tervegetjük. Szóval attól, hogy szerinted nem vagy vonzó biztosan van olyan akinek pont TE fogsz bejönni. Ha szeretnél beszélgetni keress nyugodtan priviben.. 26/L
2013. febr. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

az a baj, hogy nem jelenthetek be ilyet a szüleimnek, hogy "helló, 18 évesen szeretnék egy plasztikai műtétet", és tudom, hogy a legtöbb lány ezt tényleg eltúlozza, de én sajnos nem...

Ha pedig el is mennék egy műtétre, ez a rendellenességem ugyanúgy megmaradna, ez szerintem csak időleges megoldás lenne.

2013. febr. 22. 14:45
 16/25 anonim ***** válasza:

Szerintem megtudnák csinálni.

Én megdolgoznék azért a pénzért.Látod teljen lerombolja az önértékelésed.

2013. febr. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
44%

Hát azért mondtam, hogyha nincs pénz műtétre, van más megoldás is.


Krémek (azok nem olyan drágák. És kenheted őket más testrészre is, mert mivel duci vagy, máshová is elkelhet a feszesítés és a cellulitisz elleni harc :) ). Na meg persze a fogyókúra. Az nagyon fontos, mindenképpen dobj le pár kilót, jobb lesz és a cicid sem fog annyira lógni, ez tuti. :)


(Ne haragudj, ha nyersen fogalmazok, semmi rosszindulat nincs bennem, csak úgy vettem észre, hogyha valaki "meg van feküdve", akkor egy kis határozottsággal nagyobb motiváltságot lehet elérni. Úgyhogy mindent bele!!! :) )

2013. febr. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Ha amúgy szeretném nem zavarna.

Amúgy lehet,hogy (mint sokan) rosszabbnak látod magad,mint amilyen vagy.

2013. febr. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

nem hinném hogy időleges megoldás lenne, amúgy a duciság meg nem baj, nekem jobban tetszik mintha vékony lennél, a kövér meg már túlzás...

a lóhó mell meg hááát ezt így nem tom, van ami egészségesen lóg van ami nem

F19

2013. febr. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
1 képet kéne kirakni fej től lefele és akkor tudjuk , hogy milyen alakod van , és hogy nálad mi "lóg"
2013. febr. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!