Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én gondolom úgy hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én gondolom úgy hogy egy nőnek sokkal kevesebb áldozatot kell hoznia ahhoz hogy párt találjon?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a külső formálásra.


testépítek, izmos vagyok,magas stb... férfias és mégsem találok párt..


Egy nőnek csupán annyi dolga van kb hogy ne hízzon el túlságosan és kész is.


2013. febr. 22. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

A külső ugyebár nem minden... Te jó partinak tartod magad, de valami csak nem stimmel, ha nem találsz párt.

25/N

2013. febr. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, mivel naagy általánosságban több olyan férfi van, aki összejön egy nővel, habár nincsenek komoly érzései iránta, mivel ugye a dugásra nagy általánosságban még is csak a férfiak vannak jobban kiéhezve.
2013. febr. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
jól gondolod. a fiúknak tenniük kell azért, hogy párt találjanak (gondolok itt az udvarlásra, vagy leszólítgatásra...stb), fiúként nem várhatod el, hogy elhívjanak moziba:P
2013. febr. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez inkább attól függ, hogy ki milyen párkapcsolattal éri be.

Ha csak egy barátnőt akarsz komolyabb érzelmi háttér nélkül, akkor 3 nap leforgása alatt találhatsz magadnak valakit.

2013. febr. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez így is van. Nézzünk egy általános példát.


Adott egy átlagos 30as nő. Őt a 22 évestől a 80 évesig mondatni minden pasi megdugná ha adódna rá lehetősége. Ez több millió embert takar.


Ugyancsak adott egy 30 éves pasi. Vele csak kb 18-35 éves női korosztály jönne össze. (sacc)


Érezhető hogy mekkora a különbség.



30 éves nőt egy 60 éves férfi is nőnek kezel, de egy 30 éves férfi már 35+os nőknél biztos nem jöhet számításba (tisztelet a kivételnek) mert ugye a nők java része nem kezd fiatalabb pasival.



lehet leszavazni!

2013. febr. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsóra reagálnék.


Nekem fiatal Férfiként (24) az a tapasztalatom, hogy az idősebb Nők élvezik a fiatalabb Férfiak társaságát.

Tartanak a korkülönbségből adódó problémák miatt, de nem azért, mert a Férfit érzik túl fiatalnak, hanem magukat "öregnek".

2013. febr. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is 24 vagyok de ezt nem tapasztaltam. Azt viszont igen hogy a többség nem kezel férfiként ha fiatalabb vagy nála, barátnak meg lelki szemetesnek jó vagy de kb itt meg is ragad a dolog.
2013. febr. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!