Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki érti ezt? Szakított velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki érti ezt? Szakított velem a barátom 2 hete, hogy nem szerelmes belém csak szeret. Egyre sűrűbben hívogat, msn-re hív, és egy genyóval szemben folyamatosan megvéd.

Figyelt kérdés
Azt mondja most is hogy ez nem szerelem, valamit érez, ami több mint a barátság de nem szerelem. Nem akar visszajönni, de naponta többször felhív. Azt mondja másik barátnőt se akar keresni magának. Ha nekem lenne, nem szeretné tudni, az rosszul esne. Ne várjak rá. De naponta felhív, ban hogy többször is. Megfejtés?
2009. jún. 11. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szeret csak nincs tisztában a saját érzéseivel.
2009. jún. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen nem normális. Nem elég, hogy megbántott még zargat is és nem hagyja hogy kicsi levegőhöz juss. Szerintem te döntsd el akarsz-e valamit tőle vagy inkább szeretnél tovább lépni. Valószínűleg még szeret az exed, csak hát nagyon nincs tisztában azzal, amit érez. Próbálj vele beszélni vagy lekoptatni. Így szerintem nem szabadna senkivel se viselkedni.
2009. jún. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem fél h szerelmes lesz beléd. Próbál parancsolni az érzéseinek, de ha minden nap hivogat nem nagyon megy neki. Kérdezz rá h miért teszi ezt veled? Mondd el nyugodtan h neked ez rosszul esik, ne játszodjon az érzéseiddel.

Nekem is volt egy pasim, csak 3 napot jártunk de volt egy olyan erős kisugárzása h 3 nap alatt erősen meg tudtam kedvelni. És miután szakított velem beszéltünk párszor Yahoo Messenger-en és küldözgetett szép szerelmes számokat, azt mondta hiányzom neki, h gondol rám stb...Én hiába mondtam h ne kínozzon, mondja meg mit akar, paraszt módjára ilyenkor azt válaszolta h ha rosszat csinál nekem azzal h beszelünk akkor kitöröl mess-ről. Aztán nem még beszéltem vele és sikerült elfelejteni.

Na bocs ezért a saját story-ért, csak azt akarom mondani vele, h remélem h ha rákérdezel h mit akar ő nem lesz ilyen bunkó :)

Sok sikert!

2009. jún. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Általában mi pasik szakítás után jövünk rá, hogy milyen kényelmes volt a helyzetünk. Volt egy nő akivel elvoltunk, és ha szexet akartunk ott volt. De most!?! Nyílván hiányzik neki a kényelem.
2009. jún. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem tőle-miután hívogat-hogy átjön-e hétvégén. Azt mondja nem, nincs kapacitása egy kapcsolatra, de minden rendeződni fog, látjuk még egymást, valamit érez. Kérdem én mit??? aszondja valamit, barátságot vagy több mint barátsdágot. He????
2009. jún. 11. 17:59
 6/7 anonim ***** válasza:
ne vedd fel neki a telefont. ha látod, hogy keresett, ne hivd vissza, csak 1-2 nap múlva.
2009. jún. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Napocskalány válasza:
Ismerős szituáció... Többször is voltam már hasonló cipőben, és többször elrontottam. Ugyanazt csináltam, amit Te, de nem szabad! Ne vedd fel mindig a telefont, és ne hívd azonnal vissza. Légy kicsit közömbös, hagyd, hogy beszéljen, de Te ne beszélj annyit. Ha mondasz is valamit, teljesen más témában tedd, hadd érezze milyen jó az életed nélküle. És ami a legfontosabb: olvasd el ezt a könyvet: [link] Nekem ez segített legtöbbet. Olyan tippeket ad, amiket ha megfogadsz, tényleg sikerül meghódítani a kívánt férfit. Velem a mostani Párom hétszer(!!!!) szakított 2 héten belül. Aztán elolvastam a könyvet, kicsit abból "táplálkoztam", tényleg betartottam, amit írt, akármilyen nehéz is volt, és lassan már 1 éve együtt vagyunk, szinte el sem válunk egymástól. Nagyon ragaszkodik és el nem engedne soha. Ilyet még soha nem láttam férfitól, pedig elég sok tapasztalatot gyűjtöttem minden egyes többéves kapcsolatomból. Tehát az én első tanácsom: szerezd be a Titkos Szabályokat! :)
2011. nov. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!