Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiben lehet itt megbízni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiben lehet itt megbízni?

Figyelt kérdés
Hasznosak a GYK válaszok egyáltalán? Van egypár név, akik tényleg segítenek, de a legtöbb válasz itt inkább a szakításra, válásra biztat, függetlenül attól, hogy mennyire ismerik a problémát. Mint amikor öngyilkosságra buzdították a szerencsétlen embereket az interneten.

2013. febr. 24. 11:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Általában a megkeseredett nő gyűlölők szemétkednek csak.
2013. febr. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Persze, mert a szakítás tök ugyanolyan mint az öngyilkosság...

Te döntöd el,, hogy melyik tanácsot fogadod meg. Mindenki máshogy látja a dolgokat, van akinek csak a szakítás jöhet szóba, míg más még kitartana, ez van.

2013. febr. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

"nem ismerik a problémát..."


úgy kell leírni, hogy megismerjék, különben hiába vár segítséget a kérdezö

2013. febr. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem arra gondolok, mikor valaki azért javasol szakítást, mert heti 3x elverik a kérdezőt (túlzás, ne vegyétek szó szerint). De én személy szerint feltettem olyan kérdést, hogy szeretjük egymást, hogyan javíthatnánk a házasságunkon, és levakarhatatlanul győzködnek, hogy a válás az igazi.(persze, név nélkül). Érzek benne irigységet, rosszindulatot.
2013. febr. 24. 11:14
 5/16 anonim ***** válasza:
54%

Te próbáltad egy kérdéscsoportra redukálni a GYK-t, de nem az !!!!!! Itt filmektől kezdve állattartáson át a motorokig minden előfordul. Nem tűnt még fel? A kapcsoaltok, szex.... csak egy kategória alegységei. És főleg ezek azok, ahol a saját véelmény számít. Így ne csodálkozz, hogy ahány ember, annyiféle reakció.


Ha zavar, hogy nem ismerik a helyzetet, vagy írd le részletesen, az utolsó morzsáig, vagy fogadd el, hogy a tlejes ismeret nélkül próbálnak tanácsot adni.

De nehogy már ezt is a válaszolók számlájára írd! Nonszensz.


A legtöbben csak kimondják azt, amit tennének. Sokan nem futnának egy olyan kapcsoaltoért, állapotért, illetőért... amik a kérdésekben szerepelnek. És? Ez az ő véleményük, így látják. Vagy a kérdezők mindegyike csakis pozitív választ vár és hogy azt mondogassák neki "rohanj csak, szerezd vissza, fuss, úgyis jobb lesz majd!"

Nem hiszem.


"Mint amikor öngyilkosságra buzdították a szerencsétlen embereket az interneten."


Ez meg hogy kerül egyáltalán ide? Jézusom... Te átgondoltad egyáltalán azokat a szavakat, mondatokat, amiket írtál? Mert szerintem marhára nem.

2013. febr. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Mi a probléma? Itt átlagos emberek válaszolnak és nem szakemberek az adott témában.
2013. febr. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Átgondoltam. Szerintem sok beteg, gonosz ember van itt és sok nagyon rendes, segítő szándékú, elkötelezett. És van, aki csak beszélget, igyekszik tanácsot, véleményt adni. Az első kategória nemcsak ebben a csoportban van, rászállnak a lelkileg meggyötörtekre, instabilokra és még egyet rúgnak bele.
2013. febr. 24. 11:22
 8/16 A kérdező kommentje:
Ja, és a kedvencem az a "szakember" volt, aki miután "kedvesen" válaszolt valamire, privátban felajánlotta, hogy járjak hozzá terápiára.
2013. febr. 24. 11:25
 9/16 anonim ***** válasza:

igyekszem hasznosan válaszolni, de van olyan kérdező, akinek nem lehet így válaszolni...mert süt a probléma leírásából, h

ha a szűken vett kérdésére válaszolok, v adok tanácsot, tulajdonképpen a problémájában erősítem, amivel szerintem nem segítek...csak vannak, akik ezt támadásnak veszik, így igyekszem erről leszokni, mert semmi szükségem a dühödt kommentekre

egyet értek abban, h előbb meg kell próbálni megjavítani egy kapcsolatot, és utána ha nem megy, szakítani, és ehhez nem kell feltétlenül verés, egy.egy kérdésről süt, h a kérdező már mindent beáldoz a kapcsolatért, és még a további opciókat keresi...akkor nem mondom neki, h hajrá...

esetleg belinkelnéd, v elküldenéd privátban a kérdésed?

2013. febr. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyjából ki lehet szűrni, hogy mi az értelmes válasz, és mi nem... :)
2013. febr. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!