Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem már ezt a helyzetet....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem már ezt a helyzetet. Segííítsetek! Mi ez?

Figyelt kérdés
Azert irtam ki a kerdest, mert egyedul nem tudom, h dontsek.vagy h mit gondoljak az egesz helyzetrol. Szerintetek?! Arrol van szo, hogy van 1 fiu, osztalytarsam. 3 hettel ezelott elkezdett eleg erdekesen kozeledni felem. Szemezgetett velem, elment mellettem, es sex-temaba illo megjegyzeseket fuzott. Mosolygott folyton, facebookon is szepen felvezette a temat h mennyire megdugna. De ezt nem rogton. Kb 1-masfel het elteltevel. Ekozben nagyon jo barati lett a viszonyunk. Egymas mellett ultunk suliban stb...aztan megfogta a combomat. Aztan egy nap ketten voltunk a suliba a terembe. Beszelgettunk meg elhulyultunk. Aztan behuztam a fuggonyoket. Megfogott es az olebe ultetett. Megint a sex-temat hozta elo. Aztan megfogta a derekamat es mondtam neki, hogy nem mersz ledonteni, es ledontott de kozbe fogott. Azutan megtapiszta a seggemet es mondta h milyen jo seggem van.Szerintem ezt mondhatjuk pettingnek? :s aztan a tovabbi napokban is jol megvoltunk, de mi valtig allitjuk, h csak haverok vagyunk! Mostmeg eltelt 3 het es olyan fura, mintha mar haverok SE LENNENK :"C teljesen eltavolodtunk egymastol.azt vettem eszre magamon, h felteleny vagyok, ha pl.mas lany kepet lajkolja Facebookon. Pedig nem lenne szabad mert van pasim.

2013. febr. 24. 14:07
 1/8 A kérdező kommentje:
Ugy erzem, megunt vagy nemtudom.pedig en szeretem.sajnos.mar komolyan fáj szeretni
2013. febr. 24. 14:19
 2/8 anonim ***** válasza:
Micsoda egy kis rüfke vagy!!! Azt hittem nincs barátod és csak a szokásos sulis szerelem téma, stb. , aztán meg ott virít az utolsó mondatodban, hogy van pasid! És hagyod, hogy megtapizzon... Hát gratulálok..
2013. febr. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mármint a másik srác fogdosson..
2013. febr. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
van baráátom, igen. De légyszives, ne ezzel foglalkozz.
2013. febr. 24. 18:26
 5/8 anonim válasza:
Gondoltál már arra, hogy szerelmes lettél belé? Szerintem meg kellene beszélnetek, minél hamarabb és tisztáznotok mindent!
2013. febr. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg megunt.:| O nem akar tobbet toled, mint egy jo dugast. Inkabb gondold at, hogy szereted-e a baratodat. Ha nem akkor vess veget a kapcsolatotoknak.
2013. febr. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az a fura, h naponta valtozik a helyzet.pl.ma megint nagyon aranyos volt...es ezt a 'haversag' kapcsolatot sem en kezdemenyeztem hanem o. Neki is lehet vegulis rossz napja....
2013. febr. 25. 21:13
 8/8 A kérdező kommentje:
MI CSAK BARÁTOK VAGYUNK!
2013. febr. 27. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!