Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehetne ismerkedni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehetne ismerkedni, elvont, különc egyénekkel?

Figyelt kérdés

2013. febr. 24. 15:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Egyáltalán mit akarsz? :D Engem is elég elvontnak, meg különcnek szoktak tartani, de az nem biztos, hogy neked is megfelel... Ha semmi konkrét elképzelésed nincs, akkor nem értem a kérdést...

24/F

2013. febr. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
16%
Elmegyógyintézetben.
2013. febr. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Olyan emberekre gondoltam,akik magasról lesz.rják,a többség véleményét.Van mindenről önálló véleményük.Nem foglalkoznak a hülye trendekkel,meg egyéb agy mosott dolgokkal.Van esetleg olyan hobbijuk,ami nem éppen megszokott.Vagy a stílusuk olyan,amit nem hagy szó nélkül a társadalom xd.

Lány vagyok.

2013. febr. 24. 16:13
 14/17 anonim ***** válasza:

Annyifele kuloncseg van, hogy osszeszamolni nem tudom.

Teged mi erdekel? Olyanok, akinek korbe van piercingelve az arca, vagy olyanok akik egy Faust kotet nelkul az utcara sem tudnak kilepni, viszont felemas zokniban barmikor.

Ha budapesti vagy konnyebb dolgod van, mivel mindenfele tobb az ember, emiatt tobb a kulonc is, akik csoportosulni tudnak. Kulon hasznos, ha pl egyetemista leszel, mert ott is elobb utobb megtalalod a fura fazonokat.

Addig is probalkozz a neten olyan weboldalakat, forumokat talalni, ami megfelel az erdeklodesednek.

Rengeteg nonkonformista van, de sokaknak nem ez eletuk fo mozgatorugoja.

2013. febr. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Itt is rengetegen vannak. Szokatlan hobbim ugyan nincs, de magasról teszek mások véleményére nagyon sok esetben.
2013. febr. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
én ilyennek tartom magam, de az ilyen egyének is nagyon különböznek egymástól. 21L
2013. febr. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
0%
Imádok kést dobálni.
2013. márc. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!