Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy ezért érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy ezért érzem bűnnek?

Figyelt kérdés
Már mint még szűz vagyok és hát bevalom szoktam egyedül.. Na szóval jah.. És lehet köze ahoz hogy én kiskoromban is de már nagyobban is nem egyszer láttam anyám férfival meg egyedül is. ? Lehet hozzá közé hogy ezért érzem bűnnek?
2013. febr. 24. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Anyuról kapunk képet?
2013. febr. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem! Minden lány kezdetben bűntudatot érez, tapasztalatból mondom, mellé még a barátnőim is mondták, szóval ez nem attól van. Viszont ezellen úgy tehetsz, ha elfogadod azt a tényt, hogy ez egy teljesen normális dolog, mindenkinek vannak vágyai.
2013. febr. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj az nem bűn.

Amit meg láttál próbáld meg elfelejteni.

2013. febr. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
öö, ha a önkielégítésre gondolsz, akkor ne érezd zavarba magadat, rengeteg ember csinálja ezt( mondjuk én pont nem) de olvastam hogy itt rengetegen. Szüleiddel meg ne foglalkozz, én is hallottam már a tesómat borzalmas volt mai napig rossz emlékem van róla. De ha zavar akkor jelezd neki, hogy ezzel a jövőben nem akarsz foglalkozni mert kellemetlenül érint és tanuljanak meg rendesen viselkedni. Legalábbis ha jól értelmezem amit mondasz, mert már bocsi, de elég nehéz kivenni mit is szeretnél...
2013. febr. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!