Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért büntet csak azért, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért büntet csak azért, mert ő úgy látja rajtam, hogy vonzódok hozzá? Más is ezt tenné a helyében?

Figyelt kérdés

Soha nem tettem semmit sem, ezért tényleg ezt érdemlem?

Csak azért, mert szerinte félreérthető jeleket küldtem, most megszakítja velem a kapcsolatot. Persze köszönőviszonyban maradunk, hiszen hetente többször látjuk egymást, de a közelebbi kapcsolatot teljesen le akarja zárni. Normális ez a reakció?

Mindketten házasok vagyunk, de azért egy gyanúra alapozva nem kellene egy baráti viszonyt feladni, nem? Ez nekem olyan furcsa, ráadásul hiába győzködtem, hogy téved, soha nem tettem volna semmit sem, amivel kellemetlen helyzetbe hozom, nem változik a véleménye. Nem bír ezek után közeli viszonyban maradni velem.


2013. febr. 25. 13:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyén viselkedik, de ő dönti el, kinek a társaságából kér. Próbáld nem úgy nézni, hogy ez rólad szól, és mindent azért tesz, hogy veled kiszúrjon. Lehet, hogy csak önző.
2013. febr. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Tiszta sor. Nem is fogom feszegetni tovább a témát, ő bántott meg engem, így ha másként gondolja a jövőben, akkor az ő dolga lesz kezdeményezni. Én itt befejezettnek tekintem a történetet. Talán idővel rájön, hogy hibát követett el.
2013. febr. 25. 14:17
 13/13 anonim ***** válasza:
Én is így reagálnék, ha nem akarnám kínozni magam egy lány miatt. Ő is inkább megpróbál elfelejteni, ez az egyetlen lehetősége a továbblépésre, ha már küzdeni érted nem látja értelmét.
2013. febr. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!