Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyek féltékeny?

Figyelt kérdés

Találtam egy kicsit furcsa szétszórt lányt és pár apró tanács után sikerült nőt csinálnom belőle. Az a baj, hogy ez a nő most elég sok régi ismerősének megtetszett és erőteljesen elkezdték fűzni. Még nem jöttünk össze, de lefeküdtünk párszor.


Nem kérek olyan válaszokat amiben rámförmedtek, hogy hogy képzelem, hogy én mit csináltam a lányból, igenis sok hasznos tanáccsal láttam el és elképesztően sokat változott pozitív irányban. A probléma az, hogy sokaknak akik eddig talán undorodtak tőle vagy kiröhögték elkezdett állni rá a f.szuk.


2013. febr. 28. 07:09
 1/5 A kérdező kommentje:
Elindít bennem egy versenyszellemet de annak nincs jó vége, szóval nem is nagyon nézem a facebookját, próbálom ignorálni és csak a kettőnk között levő energiával foglalkozni.
2013. febr. 28. 07:11
 2/5 A kérdező kommentje:
Gondolom idővel ki fogja mondani, hogy van barátja és eltakarodnak ezek a s.ggfejek. Mert az a baj, hogy én még egy kicsit hezitálok.
2013. febr. 28. 07:12
 3/5 A kérdező kommentje:
Az is lehet, hogy a lány, most felismerve az új lehetőségeket, tovább fog lépni és én járok rosszul, de ebben az esetben jobban járok ha még most elengedem, mint, hogy később legyen ebből probléma.
2013. febr. 28. 07:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi is a kérdés?? Ha el akarod engedni akkor engedd el. Ha akarsz tőle valamit akkor lépj felé és ne érdekeljen a többi kan viselkedése...
2013. febr. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mit kell ennyit agyalni? Szereted vagy nem szereted?? Semmi más nem számít.
2013. febr. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!