Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, tényleg nem jó az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, tényleg nem jó az, ha egy lány komoly?

Figyelt kérdés

Kedves vagyok és mosolygós, de nem vagyok egy nagy szószátyár, szeretek csendben lenni. Emiatt megkaptam már például a munkahelyemen, hogy unalmas vagyok és nem telik velem az idő. Egyszerűen képtelen vagyok órákig beszélni a semmiről.


Nem vagyok egy szórakoztató ember. Van humorérzékem, de én magam nem szoktam megnevettetni az embereket, nem szoktam hülyéskedni, baromkodni.


Kicsit zárkózott vagyok, nem sokat beszélek magamról, idő kell hozzám.



2013. márc. 1. 11:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem probléma. Fontos, hogy légy mindig önmagad.
2013. márc. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 canadafan ***** válasza:
100%
Én is hasonló típusú nő vagyok. Az a tapasztalatom, hogy nem leszünk közönség kedvenc, de nem érdemes ezen rágódni. Lesz(nek) olyan ember(ek) az életedben aki megérzi mi van a háttérben és azért fog kedvelni/szeretni amilyen vagy.
2013. márc. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 poet1 ***** válasza:
Ha gond,én sem vagyok normális,mert dettó ugyanaz vagyok amit írtál. 27F
2013. márc. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nem legjobb, de ettől még nincs baj veled. Ettől még nem leszel unalmas, ha a felszín alatt viszont nem egy unalmas tucatjellem van. A barátnőm is hasonló karakter, a maga módján nagyon is szórakoztató, csak meg kell találni hozzá az utat.


Ha nem vagy egy előadó típus, akkor inkább ne erőltesd, csak rosszabb lesz. Neked is nyilván megvannak az erősségeid, és vannak emberek, akik éppen ezért fognak szeretni.

2013. márc. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
De tényleg ennyire nem preferálják sokan a magamfajta embereket?
2013. márc. 1. 11:42
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok és ezért morcosnak, merevnek sőt, depressziósnak (!) tartanak, holott csak nem tudok a semmiről cseverészni, röhögcsélni. A nagy átlag nem kedveli a magunkfajta embereket, mert félreértelmez minket.
2013. márc. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs baj veled, én pont az olyanokkal nem tudok kijönni akik dumálnak meg poénkodnak állandóan, mert az is egy idő után sok, meg én se vagyok egy nagy partiarc, max barátok előtt akik tudom hogy vevők a humoromra. Sokkal inkább beszélgetnék egy magadfajta nővel ha látom hogy közben kedves és szívesen beszél velem.
2013. márc. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet mindenki nagyszájú, népszerű, szórakoztató figura.


Ha mindenki nagyhangú lenne egy társaságban, az elég durva lenne! :) Kellenek az olyan emberek is mint amilyen te vagy. Csendes, később oldódó, az a fajta, akit lehet nevettetni.


Mert ugye két féle ember van. Az aki nevettet, meg az, aki nevet. Ha nem lenne nevető ember, csak nevettető, az elég gáz lenne nem? :D

2013. márc. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem számít csak nézzen ki jól.
2013. márc. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

nem baj ha ilyen vagy

egyébként az ilyen emberekkel is simán ki lehet jönni, sőt el lehet érni, hogy változnak is, csak idő és bizalom kell

nekem sok ilyen emberrel sikerült kijönnöm N

2013. márc. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!