Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha létezne ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha létezne ilyen lány?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány, akit régóta ismertek, de szorongó ilyenolyannak ismertétek meg, de hirtelen 360 fokos fordulatot változott, jókedvű, nincs baja többé csak úgy ragyog stb. :) És elvagytok vele így egy ideig, szeretitek (mindig is szerettétek, de most mégjobban). És egyik este egy titokzatos idegen nő/lány rátok ír facebook-on, hogy vigyázzatok erre a jókedvű lányra. Persze, az első dolog hogy megkérdezitek "Te ki vagy?" Erre a ez a nő azzal áll elő, hogy nem mondhatja el, de a szeretet lány egy közeli ismerőse. Végülis kiderül, hogy mindketten ugyan azok, és azért kell a jókedvűre vigyázni, mert ot van mellette a rosszindulatú énje is, aki jelenleg háttérbe van szorulva. :D
2013. márc. 1. 17:47
1 2 3 4 5
 31/41 Pretty Ballerina ***** válasza:
Mert a kérdező skizofrén, és épp saját magáról beszél.
2013. márc. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:

Amiről te beszélsz az a tudathasadás, vagy többszörös személyiségzavar! A skizofrénia teljesen mást jelent!


Valaki írta: az ilyen beteg nem tudja, hogy több "én"-je van. Ha mégis tudná, nem így kezelné, hogy több profilról ír, hanem orvoshoz menne. Elég súlyos dolog ez ahhoz, hogy valaki ennyire lazán kezelje, a beteg általában teljesen összezavarodik ilyentől.


Az én megérzésem az, hogy ez egy olyan lány, aki valamivel szeretné felhívni magára a figyelmet, és nem gyengén szeretethiányos.

2013. márc. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
De amúgy a kérdező komolyan orvosi eset. Feltett egy olyan kérdést is, hogy mit szólnánk, ha becsöngetne hozzánk egy lány, aki előző nap látta, hogy ott lakunk... Tisztára, mint Jeannette a HIMYM-ben.
2013. márc. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
Vagy csak durván megcsavarta valami pszichedelikum és most szokik vissza a valóságra. :)
2013. márc. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:
De én LÁNY vagyok, ahogy a nicknevem is elárulja! :D Mondja már meg neki valaki!!.... :D
2013. márc. 1. 18:43
 36/41 anonim ***** válasza:

Jaaaaj Te jány!


Mennyél aludjál egy kicsit, hátha jobban leszel. :)

2013. márc. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:
Röhögve aludnék el, de még nem lehet. :) Csak annyi van, hogy a fantáziám DÚS :D és fényes..... Ó, istenem, de boldog vagyok most....
2013. márc. 1. 19:01
 38/41 Pretty Ballerina ***** válasza:
Ijesztő vagy. Különben is az ilyen labilis embereknél nagy boldogság után mély depresszió szokott jönni, mert állandóan ingadozik a hangulatuk elég durván.
2013. márc. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

Jól van lány a 30 vagyok, majd szólok a 28-nak.

Amúgy nem néztem a nickneved. Meg azóta elolvastam rendesen amit írsz..

Nem tudtam hogy ez a Harcosnők klubja.


Tudom, hogy egy betegség, hogy normális kérdésnek nézek valamit. Ám majd szólok a 28-nak, hogy szóljon a 30-nak kezeltesse magát.

2013. márc. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:
na-na, ezt cáfolom. :) Mármint azt az állítást, hogy ezuán depis lennék. Én mindig ilyen vagyok. Néha kicsit Buddhának érzem magam, de persze tudom, hogy odáig még el kell jutni. :)
2013. márc. 1. 19:07
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!