Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már valaki hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki hasonló helyzetben? Mit tegyek? (szerelem)

Figyelt kérdés
Kezdem az elején. Már vagy egy hónapja megtetszett egy lány a suliban. Alattam lévő osztályba jár. 1 a gond... nem mertem még oda menni hozzá / ráírni. Eszméletlenül beleestem a kinézetébe(mivel nem ismerem belülről). Ezért is fájna a visszautasítás. Úgy érzem, gáz és megalázó lenne minden nap a szemébe nézni azok után, hogy elutasít. Pláne, hogy elég ismert, sok kapcsolata van, így az incidenst is sokan megtudnák. Az a legfőbb probléma, hogy minden nap látnám... Aki volt már hasonló helyzetben, és cselekedett, mi lett a vége? Szerintetek lépjek? Vagy hagyjam? Kort, nemet írjatok. Köszi.

2013. jan. 14. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy mi lett a vége? Minden nap látom, de már túl tettem magam rajta. Rég nem beszéltünk.
2013. jan. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. Miért utasítana el?

2. Ha el is utasít, miért kürtölné ezt el másoknak?

3. Ha el is kürtöli, mégis kit érdekel? Minden csoda 3 napig tart, és akármennyire is úgy érzed, az embereknek az a legnagyobb gondjuk, hogy a te nyomorodon röhöghessenek, igazából telibesz.rják, hogy kit hívsz el randira vagy kit nem?

4. Még mindig jobb megpróbálni, mint egy életen át azon keseregni, hogy mi lett volna, ha...?

2013. jan. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

en voltam:)volt egy idosebb fiu tetszett es elkezdtem vele beszelni , joba lettunk es bevalottam hogy szeretem es hat vissza utasitott de azota is baratok vagyunk es beszelgetunk:)

szoval szerinten lepj! :)

2013. jan. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, az a férfias, ha nem gondolkozol, hanem cselekszel. Lehet itt mérlegelni dolgokat, hogy ki mit mondana, visszautasítana-e... de basszus, sztem senki szemében nem lenne ez gáz. Mi a gáz abban, hogy elhívsz valahová egy lányt? Most jobb így, hogy gyötröd magad? Ha te érzel a csaj iránt valamit, akkor a saját érzéseiddel törődj, ne azt mérlegeld, ki mit mondana :D

Úgyhogy hajrá, vágj bele, kezdj el a csajjal ismerkedni. Jelöld be facebook-on, beszélgess vele, szünetben keresd meg, menj oda hozzá. Ha pozitívan reagál, hívd el valahová (amúgy ne ezzel nyiss! először beszélgess vele), ha meg le se szar, akkor hagyd. Nincs ebben semmi nagy dolog :)

Ha meg visszautasít, akkor hagyd a francba, felejtsd el. Velem is volt már ilyen gimiben, utána még évekig láttam minden nap, de túltettem magam rajta. Ilyen az élet. Legalább elmondhatod magadban, hogy te megpróbáltad, és évek múlva nem fogod magad csesztetni, hogy jajj tetszett a lány, de olyan izé voltam, hogy oda se mertem menni hozzá...


szóval sok sikert!

2013. jan. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát. Ez a biztatás most jól esett. Meg is fogom próbálni. :)
2013. jan. 15. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!