Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti járnátok egy roma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti járnátok egy roma lánnyal?

Figyelt kérdés

Nem az a tipikus hanem ápolt,rendes,szép meg ilyenek.

Nem rólam van szó :)


2013. márc. 2. 20:40
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Roma lanyok kozott is biztos van normalis is es az 'atlag'-nak titulalt. Normalissal igen.
2013. márc. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
66%
Nem.
2013. márc. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom :( Még, ha ő normális és a családja is, akkor is ott van a tágabb rokonság akivel előbb-utóbb összefutsz... Aztán "csúnyán" szakítasz a lánnyal, azok megtudják aztán kitudja mi lesz belőle :/


"Aki korpa közé keveredik megeszik a disznók."

2013. márc. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, cigányokkal kell beszélnem nap mint nap. 5 év alatt egyetlen egy normális idős cigány bácsival találkoztam, aki tényleg rendes volt, miközben ismerem itt a környékünkön az összes romát. Azoknak ajánlanám ezt a munkát, aki szerint rasszista, aki nem szereti ezeket az embereket. Utálnak minket, sőt a saját vérüket is kifosztják, átverik. Ez nem rasszizmus, ezt látom és hallom! Hiába van köztük értelmiségi, felidegesíti magát és elkezd ordibálni, hogy dögöljetek meg rohadt magyarok??!! Úgy hívja a 2 éves kisgyermekét, hogy te rohadvány g.ci?! Na aki ezek után szereti őket gratulálok! Mamám kiskutyáját a roma szomszédai hideg vérrel megkínozták és legyilkolták, mert ugatott(kölyök volt)... Szerintem ők a rasszisták, nem mi.

Kérdésre: egyik öcsém se járna semmi pénzért roma lánnyal.

2013. márc. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
A bátyám járt egy roma lánnyal,a szüleim és a közössége addig mondta neki,hogy gáz és szakítson vele,ha van esze,ameddig meg nem tette,mert nem bírta,hogy mindenki megszólja miatta..
2013. márc. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Wow utolsó, ez értékes hozzászólás volt! Tényleg. Köszi.

De egyébként vannak normálisak. Édesapám is adott ki egynek albérletet, és utána rengeteg cigány ismerte emiatt apámat név szerint, mert jól bánt az illetővel. De elhiszem, hogy ezt tapasztaltad.

2013. márc. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
semmi esetre sem. és ez nem elôítéletek miatt van, hanem látom/hallom mit mûvelnek ezek tôlem 2 utcányira!
2013. márc. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) arról a fiúról van szó akibe szerelmes vagyok :/ ő jár egy roma lánnyal :s
2013. márc. 2. 21:39
 19/22 anonim ***** válasza:

ismerek egy ilyet

nekem nem kellett, és másik sem kellene

20f

2013. márc. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
inkább megölöm magam...
2013. márc. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!