Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az oka az olyan embereknek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka az olyan embereknek, akik boldogság és szeretet ellenesek?

Figyelt kérdés
:( Búúú. Szóval én az embereknek ezt a rétegét nem értem. Ők persze adhatnak jóságot, de ha más adja nekik, akkor bunkók, felháborodottak. Ez annyira nem helyes. úgy tesznek, mintha a boldogság beteljesüléséhez valami labirintus vezetne, pedig az a legtisztább, legegyenesebb út! De ők valamiért eltorlaszolják... Bonyolítják! Miért kell ezek a dolgokat bonyolítani? A szeretet tiszta, és a legnemesebb dolog a világon. Egyesek pedig nem engedik beteljesülni a boldogságot... Mintha bűntetnék magukat tudat alatt egy ilyen börtönnel. :(
2013. márc. 2. 22:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem itt te bonyolítod túl a dolgot :D
2013. márc. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi van ???
2013. márc. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gondolom megégették már magukat,de ilyen embereken ne húzd fel magad.
2013. márc. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azért mert leírtam, hogy labirintus?
2013. márc. 2. 22:34
 5/9 A kérdező kommentje:
Nah. Hát az olyan emberekről beszélek, akikről tudod, hogy szeretnek, meg mondják is, meg hogy így-úgy hiányzol nekik, de ha te akarnál ilyen jellegűt mondani, vagy ha pl hiányzol valakinek akkor mondani, hogy de milyen jó lesz majd együtt (hiszen ő is vágyódik erre), akkor meg nem fogadja el és kitámad.
2013. márc. 2. 22:46
 6/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Nos én pont ilyen vagyok, nem kell ezen fenn akadni, nos minden valahonnan csírázik- az orvosom szerint. Nekem gyermekkorból ne érts félre nem kell verésre és stb.-re gondolni :) Én csalódtam a szeretet és szerelem intézményében és barátságban is. Egy fallal védtem magam, 23 éves koromig nem voltam szerelmes és a mai napig nincs barátom/barátnőm. Ezzel nem lehet mit kezdeni azért bunkók az ilyen emberek, hogy megvédjék magukat, hogy ne kelljen kiadni magukat, nem gonoszak csak félnek. Nekem akkor borult le a fal amikor szerelmes lettem a páromba.
2013. márc. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez nem igazságtalan?
2013. márc. 2. 23:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt ne felejsd el h minden ember egocentrikus picit, nem bántani akar hanem magát védi. A párom 1 hónapig rohangált utánam és nagyon türelmes volt velem, téglánként bontottuk le a falat. Ha ilyen ismerősöd vagy párod van légy türelmes, viccelődj semleges dolgokkal építsd a bizalmat. :) Lesznek pillanatok amikor megnyílik kicsit, ilyenkor ne rúgd be z ajtót, hanem csak hallgass és kérdezgess. Menni fog. Az ilyen emberekből nagyon odaadó barát és pár vállik. Nem azért, mert én is ilyen vagyok :)
2013. márc. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én pont az általad leírt kategóriába tartozom.

Nem vagyok kimondottan jóképű férfi, de nem is ez a lényeg, egyszerűen amikor közel kerülök egy nőhöz érzelmileg, leblokkolok és nem akarom tovább folytatni vele az ismerkedést. Nagyon komoly depressziókon vagyok túl, egy nő miatt és nem akarom magamat ennek a depressziónak újra kitenni magamat. Csak egy hajszál választott el attól, hogy felvagdossam az ereimet. Azóta már helyrejöttem, de megfogadtam, hogy soha többet nem akarok újra szerelmes lenni, nem azért, mert nem szeretnék boldog lenni, hanem azért, mert nem szeretném újra átélni azt a szörnyű fájdalmat amit már átéltem egyszer. Nagyon érzékeny és jószívű ember vagyok, mégis próbálom magamat bunkónak beállítani, hogy még véletlenül se legyen oka senkinek sem megszeretnie, mert nem merném viszonozni a szeretetét senkinek sem. Nem érdekel, hogy ez gáz, vagy sem. Egyszerűen nem akarom, hogy újra tönkretegyenek sem lelkileg, sem anyagilag.

2013. márc. 3. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!